gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bu kadin sadece 25 kilo !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler dün gördügüm bir haber beni saskina cevirdi.39 yasinda fakat 25 kilo.Gözlerime inanamadim görünce resmen bir deri bir kemik.Bunu sizlerle paylasmak istedim.Diyet yapan veya yapmak isteyen arkadaslar bu haberi okuduktan sonra bir kez daha düsünün derim..

Bu kadın 39 yaşında ve sadece 25 kilo ağırlığında.Onun bu hale gelmesinin nedeni ise mankenlik için başvurduğu ajanstan gelen cevap...Mankenlik ajansının alay ederek kiloları ile manken olamayacağını söylemesi Valeria Leviti'in yemeden içmeden kesilmesine neden oldu.Ve 39 yaşındaki Levithin anorexiaya yakalandı. İşte onun bu hastalıktan sonraki korkunç hali...

Bu eski hali güya kiloluyken..

Bu da yeni hali..

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım sen aklımızı koru :D:D Görmüştüm bu güzel bayanı :D:D

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    haberlerde gördüm bu bayanı ama içim acıdı.nasıl yaşıyor bu kiloyla hala allahımmm.içler acısı vallaha.ben yağlarımdan gayet memnunum :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    herşeyin başı sağlık bu olsa gerek :( rabbim yar ve yardımcımız olsun

TİTAN bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    allahim sok oldum valla... Rabbim bizi böyle hastaliklardan korusun... amin

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    İnanamıyorum....Eğer haber olmasa bir başka yerde görsem kesinlikle ikisinin de aynı kadın olduğuna asla inanmam...Çok feci bir görüntü insanlar kilo vermeyi abartınca ortaya böyle görüntüler çıkıyor çok yazık etmiş kendisine değermi...hayır!!!

7. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    kilolarımla barışığım artık

Bu kadin sadece 25 kilo ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 Öneriyle 25 Kilo Verin

5 Öneriyle 25 Kilo Verin

Beslenme alışkanlıklarında yapacağınız küçük değişiklikler, istediğiniz formda vücuda sahip olmanızı sağlayabilir. Kalori hesabı yaparak her zaman başarılı sonuçlar alamayabilirsiniz! Missouri Belleville Memorial Hastanesi diyetisyenlerinden Beth Mueth, şöyle diyor: "Vücudunuzu bir makineymiş gibi düşünün. Kilonuzu dengede tutabilmeniz için aldığınız kalori ile harcadığınız kalorinin...
  2. Kilo Vermek İçin Bu 25 Öneriye Kulak Verin

Kilo Vermek İçin Bu 25 Öneriye Kulak Verin

Kilo vermeye başlamak için ihtiyacınız olan tek şey 1 dakika! İşte aldığınız kalorileri azaltmak ve daha çok yağ yakabilmek için tam 25 tane öneri. Üstelik de uygulanmaları çok kolay. Yapmanız gerekense bu önerileri günlük hayata geçirmek. Eğer halihazırda diyet yapıyorsanız bunları uygulayarak kilo vermenizi hızlandırabilirsiniz. 1. Karıştırın. Sevdiğiniz meyve suyunu maden suyuyla...
  3. Sadece Kadınların yapabileceği 20 şey

Sadece Kadınların yapabileceği 20 şey

kadınların yapabileceği işler bayanların yapabileceği işler 1- Hamile kalmak: Evet, bunda erkeklerin katkısı büyük ama çocuklarıyla asla kadınlar kadar yakın olamıyorlar! 2- Taklit etmek: Orgazm taklidi yapabilen erkek gördünüz mü hiç? Kadınlar doğuştan şanslı! 3- Yol sormak: Bilmediğimiz bir yolda arabamızı sağa çekip bir yabancıdan yolu tarif etmesi için yardım istemeye çekinmiyoruz. 4-...
  4. 25 Kilo Nasıl Hızlı Verilir?

25 Kilo Nasıl Hızlı Verilir?

25 kilo vermek o kadar kolay bir şey değil. Ancak yapanlar var ve bu sizin elinizde. İlk işiniz size kesin kilo verdirecek uzun süreli bir diyet bulmaktır. Diyetinizi seçerken çok dikkatli olmalısınız. Size Fat Loss 4 Idıots diyetini önerebilirim. Bu diyeti internetten bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Günde 4 öğünü içerir. Kalori değiştirme metoduna dayanır. Farklı kalori çeşitleri alarak...
  5. Kilo vermeniz için 25 tavsiye

Kilo vermeniz için 25 tavsiye

kilo verme, nasıl zayıflarım, kilo verme ipuçları, fazla kilolar her yaştan insan korkulu rüyasıdır , zayıflamak için aç kalmayı bile göze alırız , şimdi meleklerimiz size kilo vermek için 25 tavsiyede bulunucaz. 1- Masanızdan Uzaklaşın Yemek yerken masadan uzaklaşmak mideyi düzene sokar. Araştırmalar çalışılırken yemek yiyenlerin diğerlerine göre iki kat fazla yediğini gösteriyor....

Sayfayı Paylaş