gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bu kadın sevilmez mi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncu Leman Sam'ında kızı olan Şevval Sam'a aşk sorularsa güzel oyuncu neler söyler......... SEVMEYİ, SEVİLMEYE TERCİH EDİYOR!
    AŞKA BAKIŞINI ANLATAN ŞEVVAL SAM, AŞKTA VARDIĞI OLGUNLUĞU PAYLAŞTI.

Türkmax kanalında Serra Yılmaz'ın yemek programının konuğu şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam idi.

Aşka dair bakışını izleyenlerle paylaşan Sam, 'Ben sevmenin sevilmekten daha büyük bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Aşk benim için daha çok sevmek' diye konuştu.

Sevilmenin tadına doyulmaz bir şey olduğunu anlatan Şevval Sam, 'İnsanların egolarından sıyrılarak sevmesi için bayağı bir kafa patlatması gerekiyor. Bu noktaya gelmesi insanın yirmili yaşlarında olması mümkün olmuyor. 30'dan sonra benim taleplerim biraz daha azaldı, daha çok kendi duygumla ilgilenmeye başladım' dedi.

Aşk konusunda çok olgunlaştığını ifade eden Şevval Sam, birini sevmek için ille de ona ihtiyaç duymadığını, kendi kendine sevmenin tadını da çıkartabildiğini sözlerine ekledi.

Bu kadın sevilmez mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Kul Sevilmez Mi

Cengiz Kurtoğlu - Kul Sevilmez Mi

tanrının nimeti bu can bizlere yakışmaz eğdirmek onu dizlere kendini verse bir kalpten sevene gerçekten seven kul kul sevilmez mi gözleri gülmemiş gönlü perişan sevmiş sevilmemiş kahır yaşayan nefretin yerine sevgi taşıyan böylesine mahsun kul sevilmez mi gerçekten seven kul kul sevilmez mi beni yalnız koyup gitmek olur mu sevda tepesinden itmek olur mu yaptığın zulüm mü yoksa gurur mu...
  2. Müslüm Gürses - Ali Sevilmez mi

Müslüm Gürses - Ali Sevilmez mi

Getme turnam getme Dağlar sağımda dağlar sağımdaa Hakkın selamını hey dost kesme dilinden Hakkın selamını hey dost kesme dilinden Sevdiceğim kalmış Kenan elinde kenan elindee Turnalar o şahı şahı görmediniz mi Turnalar o şahı şahı görmediniz mi Aman turnam aman aman alimisin sen Yoksa hünkar hacı bektaş velimisin sen Ali sevilmez mi hey hey delimisin sen Ali sevilmez mi hey hey...
  3. Şişman kadın Çirkin mi

Şişman kadın Çirkin mi

şişman kadınlar şişman kadın cok kadınlar erkekler kilolu kadınlardan hoşlanır mı erkekler kadınlardan hoşlanır mı Bence şişman kadınlar çok şirin oluyor.Çirkinlik onlara çok uzak bir kelime.Ben şişman olmak istemem ama nedense şişman kadınları çok seviyorum.Böyle yanalrına gidip o yanaklarını ısırmak istiyorum.Bence çok güzel oluyorlar... Şişman kadın çirkin mi “Benim için kocam,...
  4. Erkek olsaydınız bu kadını tavlayabilir miydiniz?

Erkek olsaydınız bu kadını tavlayabilir miydiniz?

arkadaşlar erkek olsaydınız bu kadını tavlayabilir miydiniz? Tıklayın...
  5. Kadın saçlarını kesebilir mi?

Kadın saçlarını kesebilir mi?

Fıtratları gereği saçları daima uzun olan ve bu hâlde bulunmaları kadınlığının gereği olan hanımefendilerin, saçlarını kapatış şekli çok önemli bir husustur. Müslüman kadın saçlarını kapatış ve tesettüre bürünüş şekliyle hiçbir artiste, mankene, modaya ve modacılara benzemez/benzeyemez ve benzememelidir de. Müslüman kadın, saçlarını örtüsünün (başörtüsünün) altında belli olmayacak bir şekilde...

Sayfayı Paylaş