gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bu kadınlarla beraber olanlar yandı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 5 kadından üçünün frengili olduğu ortaya çıktı. Balıkesir'in Körfez ilçelerinde Jandarma istihbarat ekiplerinin düzenlediği operasyonda 18 kişiden oluşan fuhuş şebekesi çökertildi.
    İl Jandarma Alay ile Edremit ilçe jandarma komutanlığına bağlı ekiplerinin 5 aydır sıkı takibi sonucu gerçekleştirilen Edremit merkez , Burhaniye ve Ayvalık'ta düzenlenen şafak operasyonunda tespit edilen 13 ayrı noktaya 50 kişilik jandarma timi ile sabah 06.00 sıralarında eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyon kapsamında Gürcistan'dan getirdiği kadınları zorla pazarlayan Gürcistan asıllı Ş.T. isimli kadınla birlikte 5 kadın ve bunlara yardım ve yataklık yapan toplam 18 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişilerden birinin devlet memuru olduğu kaydedildi.

ÜÇ KADIN FRENGİLİ

Gözaltına alınan fuhuş şebekesinin lideri olduğu ileri sürülen Ş.T.'nın yapılan zührevi muayenesinde frengi hastası olduğu ortaya çıktı. Altınoluk Jandarma Komutanlığı'na getirilirken gözyaşlarına boğulan Ş.T. ile gözaltına alınan 5 kadından ikisinin de frengi taşıdığı belirtildi.

PANİK HAVASI

Baskınlarda fuhuştan elde edildiği tahmin edilen çok miktarda yerli ve yabancı para ele geçirildi. Hayat kadınlarının fuhuş yapmak amacıyla genellikle Edremit bölgesindeki bazı pansiyon ve otelleri kullandıkları tespit edildi. Jandarma ekipleri, üç ilçede bu hayat kadınları ile birlikte olan ve hastalık taşıdıkları sanılan 500'ye yakın erkeği ise araştırmaya başladı. Gözaltına alınan 18 kişi Edremit Adliyesi'ne sevk edildi.

Bu kadınlarla beraber olanlar yandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın olmanın engüzel yanı

kadın olmanın engüzel yanı

* 30 yaşından sonra tepenizdeki saçlar dökülmeye başlamıyor. * Birden fazla uyarılma noktasına sahipsiniz. * Burun ve kulaklarınız kıllarla kaplanmıyor. * Aylık giderinizin bir bölümünü erotik dergilere ayırmak zorunda değilsiniz. * Hem duygularınız var, hem de bunlar hakkında konuşabiliyorsunuz. * Ne kadar içerseniz için, kemerinizi asla bira göbeğinin altından bağlamak zorunda...
  2. yazık ya kadına:)

yazık ya kadına:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

melişler ben tahminen 5 yada 6 haftalık hamileyim dr. gittim net bişey söylemedi...şekerim 113 çıkmış dr. yüksek olduğunu söyledi ama ilaç diyet filan vermedi.haftaya bi daha gelmemi söyledi o kadar... ben hamilelikte şekerin son aylarda çıktığını duymuştum ama ilk aylarda hiç duymamıştım..acaba 113 şeker değeri gerçekten çok mu..bilgisi olan lütfen paylaşsın..çok korkuyorum :S ayrıca bana...
  4. hayat bu mu ya

hayat bu mu ya

valla hayattan hiç zevk almıyorum be şekerlerim. evliyim çocugum var şükrediyorum ama zevk alamıyorum:hasta:
  5. Kim ya bu Kİmya ?

Kim ya bu Kİmya ?

kimya hatun kimdir hayal has kimdir kimya hatun kitap özeti nasıl öldü Mevlana Celaleddin Rumi ile Şems-i Tebrizi'nin öyküsünü anlatan 3 kitap okudum şimdiye kadar.Ahmet Ümit'n "Bab-ı Esrar"ı,Elif Şafak'ın "Aşk"ı ve son olarak İranlı yazar Saide Kuds'un "Kimya Hatun"u.3 kitapta da konu özde aynıdır.Tebrizli gezgin bir derviş olan Şems'in Hz.Mevlana'ın hayatına...

Sayfayı Paylaş