gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

Bu kalbi size gönderiyorum

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy tşklerr kalbindee cok güzelmişş tertemizz ....

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar emeğine sağlık

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım benm yaa :D

emeğine sağlık

Bu kalbi size gönderiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen bu kalbi tanıyormusun?

sen bu kalbi tanıyormusun?

Sen bu kalbi tanıyormusun? Sadece sana çarptıgını, sensizken parcalandığını ve hasretine dayanamayıp kan agladığını biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini? Bu kalp seninle carpiyor... Sen bu kalbi taniyormusun? Ne yaptin sen bana? Neden? Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun...
  2. kızlarr bu yakışıklıya kalbi olan bakmasın!!!

kızlarr bu yakışıklıya kalbi olan bakmasın!!!

yakışıklılara sözler yakışıklıya güzel sözler yakışıklıya yakışıklılara söylenen yakışıklılık sözleri
  3. Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Sen bu kalbi taniyormusun? Sadece sana carptigini, sensizken parcalandigini ve hasretine dayanamayip kan agladigini biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini? Bu kalp seninle carpiyor... Sen bu kalbi taniyormusun? Ne yaptin sen bana? Neden? Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun...
  4. Sen bu kaLbi tanıyor musun ..

Sen bu kaLbi tanıyor musun ..

Sadece sana çarptıgını, Sensizken parçalandığını Ve Hasretine dayanamayıp Kan ağladığını biliyor musun? Hissedebiliyor musun sana olan duygularını, İlk ve son aşkını, Senin için kopan fırtınalarını? Bu kalp seninle çarpıyor... Sen bu kalbi tanıyor musun? Ne yaptın sen bana? Neden? Senin yüzünden hiç tanımadığım birine aşık oldum, Ona bütün hayatımı adadım,...
  5. Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

sarar Modanın Kalbi Bu sezon SARAR'da atıyor. Yurtiçinde kendine ait 42 mağazası bulunan Sarar Giyim, yurtdışında da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Firma önümüzdeki ay Frankfurt, Boston ve Washington'da şube açacak. Sarar'ın imajını dünyaya duyurmak için çaba gösterdiklerini söyleyen yönetim bence gayet haklı baktığımız zaman modellere, kaliteye harika bence birde birkaç modele...

Sayfayı Paylaş