gebe
  1. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.

Bu Kalp Seni Unutur mu? (Show Tv)

Konu, 'TV dizisi' kısmında beren.efe tarafından paylaşıldı.

Hatırla sevgili dizisinin devamı niteliğinde çekiliyor. 1980 ve 2002 yılları arası olayları işleyecekler dizide. Yaşanan olayları anlattığı için bence çok güzel bir dizi.

Bu Kalp Seni Unutur mu? (Show Tv) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fikret kızılok_ bu kalp seni unuturmu

fikret kızılok_ bu kalp seni unuturmu

Yillar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu Bir hasretlik yüzün vardi Içimde bir hüzün vardi. Söyleyecek sözüm vardi. Bu kalp seni unutur mu. Bu kalp seni unutur mu. Bu kalbim seni unutur mu. Anlami yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yasanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu Bambaska bir halin vardi Fark etmeden beni sardi...
  2. Hakan Altun - Bu Kalp Senin İçin Atacak

Hakan Altun - Bu Kalp Senin İçin Atacak

En zor animda tanidim seni Bütün dünyam degisti Raziyim senle ölmeye Unutma bunu sevgilim Günes olup Üstüme dogdugun Nedenim var Dünyada Ellerin gözlerin sözlerin Siir tadinda Deliler gibi asigim sana Duydugun her söze ne olur inanma Hayatdan seninle zevk alir oldugum Bu mutlulugu cok görme bana Yer yüzünde gökyüzünde bu kalp senin icin atacak Duygularim bir anlik degil bir ömür...
  3. bu sene zam yok mu

bu sene zam yok mu

patron gelip bu sene zam yok derse işte taktikk.................................... hayırrrrrrr olamazzzzzzzzz lütfennnnnn...................... bunu bana yapamazsınızzzzzzz çoluk çocuk evde aççç insaffffff edinnn bunlar işe yaramazsaaa................. bu da işe yaramazsaaa................... en son...
  4. Bu kalp seni unutur mu?

Bu kalp seni unutur mu?

bu kalp seni unutur mu resmi web sitesi bu kalp seni unuturmu resmi web sitesi unuturmu Bugün diğer günlerden farklıydı benim için. Koca bir haftayı iple çekmiştim yine. Bugün yeni bir güne gülücüklerle MERHABA dedim. Önce pencereyi açıp temiz havayı soludum ciğerlerime daha sonra ayaküstü bir kahvaltı, giyim, kuşam faslı derken saatler öğlen 12.00 çalmaya başladı. Koşarak evden çıktım,...
  5. Karakol (Show Tv)

Karakol (Show Tv)

Arka Sokaklar ve Behzat Ç. gibi polisiye dizilerin tutması ardından diğer kanallarda ardı ardına polisiye diziler yayınlamaya başlıyor...Show Tv ekranlarında yakında başlayacak olan Karakol'da bunlardan biri...Şimdi geçiyorum Karakol dizisinin tanıtımına... NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp’in Show TV için “Karakol” isimli diziye imza atacak. Yönetmenliğini genç kuşağın başarılı isimlerinden...

Sayfayı Paylaş