gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bu kanepe baska ama

Konu, 'Çöplük' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu kanepe baska ama

Çok enteresan, sensörleri neye göre programlanmış acaba, çalışma prensibinin detaylarını merak ettim gerçekten :) Ellerine sağlık canım.

3. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

göknur harika biseymis bu koltuk...tam bana ve esime göre, o bi kösede ben bi kösede oturuyoruz. bu koltuk böyle durumda iyi bi tokat bahanesi olur hemi...:hhh:

4. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kos tükkan kapanmadan git al[​IMG]

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

çok ilginç ve de güzel:D

6. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ilginç gerçekten çok hoş emegine saglık canım

7. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

değişik bir kanepe,teşekkürler..

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

gerçekten ilginçmiş süpermiş bende çok merak ettim emeğine sağlık

bu kanepe baska ama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu atasözleri bi baska ya

bu atasözleri bi baska ya

Buyrun yamyam atasözleri :D Ağanın eli yenmez. Ak Hatçe kara gün içindir. Ayağına yorganına göre tuz at. Anasına bak kızını ye. Yiyemediğin eli öpeceksin. önce can sonra canan yavaş ve tıkanacan. Zenginin eti züğürt yamyamın çenesini yorarmış. Çevir kızı yanmasın. alinti
  2. ama bu perdeler baska

ama bu perdeler baska

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bu kedi komik ama

bu kedi komik ama

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. kopmalık bu bakkal amca

kopmalık bu bakkal amca

-abi bu şekerler ne kadar + elindekiler 25 cebindekiler 50 kuruş - yemedinmi abi 5 karton parlement versene + dur arkadan aliim - tabi tabi + bak şu alt taraftaki şekerler daha tatlı onlardan da (ç)al - yine mi yemedi çabuk bırak o şekeri +hangi şekeri elindeki şekeri +hee bende cebimdekileri söylüyosun sandım Evladım çabuk bırak o şekeri yerine -Hangi şeker? Ne şekeri Yemezler...
  5. Bu Hula Hoop bir baska !!!

Bu Hula Hoop bir baska !!!

hula hoop Kizlar cocuklugumuzdan bildigimiz Hula Hooplari biriler almis ve icine toplar yerlestirerek bunu mucizevi bir Zayiflama aletine cevirmis...Birzadan göreceginiz resimlerdeki Hula Hoppalarin nelere iyi geldigini sizlere anlatacagim. Benim suan kullandigimin aynisi ( 1,7 kilo agirliginda ) degisik bir renkte ve modelde ( 2,7 kilo agirliginda ) esnek hula hoop Gecelim...

Sayfayı Paylaş