gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu kelebek ölecek

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Sevgimi bir kağıda yazıp bırakıyorum kalemimin ucundan. Sen gibi yaralayıcı mı olacak bundan sonra bütün duygular? Hayat yolculuğum sen de mi noktasını bulacak? İçimde kalabalıkların rahatca sığabileceği bir boşluk? Kelimelerimin kalp atışlarını duyuyorum. Acı; mürekkebim oluyor artık.
    Kıyametler kopuyor bir adım arkamda, dönüp bakmaktan korkuyorum. Beyaz umutlarımın siyah yalnızlıklarımdan kurtulmasını bekliyorum. İçimde ayaklanan tüm hislerimi bir zarfın içine koyup sıkıca kapatıyorum kapağını.

Engelliyorum benden bir parça olduğu halde gitmek isteyenleri.
    Anlatamıyorum? Susmayı marifet bilmiş yanlarımı destekliyorum.
    Yüregimi sana verdim, biliyorum.

Öyleyse bende olamayan bir şeyin acısını nasıl başucumda hissediyorum?Bir anımı daha boğuyorum denizde. Uzaklaşıyorum bu şehirden. Yaşanmış zamanlarımı da götürüyorum. Gölgemden sıyrılıyor gerçeğim.

Atamadığım bütün duygularımı yamayıp tekrar giyiyorum. Yitirdiğim yerden devam ediyorum yaşamaya. İşte kimsesizliğimin basladığı nokta?
    Sessizce gözyaşlarımı veriyorum sana.

Giderken onlarıda alsana yanına. Bakıldığında ardındaki sen görünüyorsun. Kendimi sarp daglarda buluyorum bir an. Gezdiğim diyarları yoklugunun ölüm uykusunda görüyorum.

Yalnızığımı dev kayalardan denizlere fırlatıyorum. Ne kadar güzel sözcük varsa koyuyorum yüreğimin sandığına. Sana dair güzellikleri dillendirmek için onlar da.

Taşımakta zorlanıyor bedenim ruhumu. Kurşunsu seslerle geçiyor her gece yüreğimden sensizlik? "Unuttum" dediğim yalanlarım içimden çekildiği zaman; yaralı bir güvercin daha uçuracağım sana. Yüreğimin ayağı takılıyor yokuşlarında. Bende ne kaldi ki senden bir benden başka...

Şimdi;
    Mutluluk; mavi bir kelebek
    Çabuk gel!
    Bu kelebek ölecek!
    Az zamanı kaldı direnecek?!!!

Bu kelebek ölecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu bebek ağlarsa ölecek

bu bebek ağlarsa ölecek

Bilim insanları ağlamayı, insan vücudunun üzüntü ve stres altında salgıladığı kimyasallardan kurtulması olarak tanımlasa da minik Tiana için durum pek de öyle değil. Çünkü çok nadir bir hastalığa tutulan iki yaşındaki kız, ağlarsa ölecek. İngitere’de yaşayan Tianna Lewis, Refleks Anoksik Nöbetler (RAS) adı verilen bir hastalıkla boğuşuyor. Bu hastalık, hastanın heyacanlandığında,...
  2. ölecekmişsin:)

ölecekmişsin:)

fıkra Bu kadarı da!! Adam karısı ile birlikte doktora muayene olmaya gider.Muayene biter ve doktor odasında...n çıkarak kadının yanına gelir ve : - Kocanızın ölmemesini istiyorsanız şu kâğıda yazdıklarımı uygulayacaksınız, der. 1- Sabahları güler yüzle güzel bir kahvaltı hazırlayın ve işe mutlu gitmesini sağlayın. 2- Öğleleri eve geldiğinde güler yüzle karşılayın ve güzel bir öğle yemeği ile...
  3. pargalı bu gece ölecek mi ?

pargalı bu gece ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl acayip heyecanlı gidiyor ve merakla pargalının ne zaman öleceğini bekliyorum.acaba bu gece ölecek mi pargalı ?
  4. Dila Hanım Dizisinde Bu Hafta Kim Ölecek ?

Dila Hanım Dizisinde Bu Hafta Kim Ölecek ?

Bu konu; Dila Hanım Dizisinde Bu Hafta Kim Ölecek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Dila Hanım sürükleyici bir tempoyla bu hafta da yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Star Tv'nin en başarılı dixilerinin başında gelen Dila Hanım'da bu hafta biri ölecek. Bu isim Seyit Bey olacak.. Bunun yanında Selçuk Bey Rıza'nın da Dila'ya aşık olduğunu öğrendiğinde yeni planlar yapmaya...

Sayfayı Paylaş