Bu Kelime Sana Neyi Hatırlatıyor ??

Cevap: Bu Kelime Sana Neyi Hatırlatıyor ??

yalnızlık bana hüzünlü günleri hatırlatıyo..karaamsarlığı hatırlatıyo.. aşağıdaki şüphe sana neyi ifade eder

Şüphe
Saat iki
Kim biliyor…
Kim?
Ya
Üç ise
Ya dört…
Şüphe…
Şüphe ile yaşamaktansa
En yalana bile inanıyor insan…
Yalan zamana bile…
Yalan hayata bile…
Yalan yalana bile…

güven sorunu inanamamak ikna olmamak hatta bir hastalık..... yalan sana neyi ifade ediyor...

Önemsiz insanlar tarafından söylendiği zaman çok umursanmayan fakat çok sevdiğin kişiler tarafından söylenirse biran için hayatın sonu gelen, belki hazmedilemeyen üstünden yıllar bile geçse unutulmayan ve hatırlandıkça can acıtan:(

Peki evlilik senin için ne ifade ediyor?

özgürlük mutluluk sevmek sevilmek liman omuz sıkı bi el sıcak bi yuva herşey..... hayatımın anlamı.... peki özgürlük..... neyi anlatır?

özgürlüq bana hiç qimseye muhtaç olmadan yaşamaı beynininde firarda olmasını yha firar sana ne anlatıo meleq...

Yanlızlık hüznü ve gözyaşını hatırlatıyor. Paylaşılamaya kederleri ve sevinçleri hatırlatıyor. Dilerim kimse yanlız kalmasın.
Altaki sana aile neyi hatırlatıyor?

aile bana vazgeçilmezlerim arasındaki ilk seçeneğim..ve beni herşeye rağmen seven çıkarsızca seven..herşeye rağmen beni sevmekten vazgeçmeyen ve bende onlarıı hiçbirşeye değişmem..işte bunu anlatıyoor..

alttaki imkansızlık sana neyi hatırlatıyor

evliliği hatırlatıyo imkansızlık................ aşşağıdaki meliş evlilik sana neyi hatırlatıyo......

Son düzenleme:
Geri