gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bu Kesme Şekerleri Kullanmaya Kıyabilirmisiniz

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ben kullanıp kıyamam ya siz :D:D [​IMG]

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Kesme Şekerleri Kullanmaya Kıyabilirmisiniz
    gercekten cok guzel ya bnde genelde kalpli ve ücgen sekli alirim ,,,bunlari ilk kez goruyorum valla ,tskler canim

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ay ben bunlara kıyarım..mıdeye ındırırım:D

paylasım için saol

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bende kıyamam ya o kadar güzellerki:D
    emeğine sağlık pasimmm

Bu Kesme Şekerleri Kullanmaya Kıyabilirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu şekerleri yermisiniz?

Bu şekerleri yermisiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tüm insanlar bir kesme şekerin 1/4'ü kadar!!!

Tüm insanlar bir kesme şekerin 1/4'ü kadar!!!

şekerin kütlesi Dünyada 6 milyar insan olsun. Her biri de ortalama 60 kilo. BUSH dese ki; “Ben yeni bir dünya düzeni kuruyorum. Ben ve ekibim dışındaki tüm insanları presleyip okyanusa atacağım.” Herkesi silah zoruyla ölü veya diri Sahra Çölü’nde toplasa ve maksimum güçlü bir pres makinesiyle sıkıştırsa, tüm insanlar ne kadar yer kaplar? ... Bir protonun kütlesi, bir elektronun kütlesinin...
  3. Kesme şeker örgüsü örneği ve yapılışı

Kesme şeker örgüsü örneği ve yapılışı

kesme şeker örneği kesme şekerin yapılışı şeker örgü modeli modeli şekerin yapılışı Kesme şeker örgüsünün nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sizlere kesme şeker modelinin nasıl yapıldığını açıklamalı olarak sunuyorum İsteğe göre 3( yada 4) düz , 3 ters olarak devam edilirBu böyle 3 (ya da 4) sıra örülür ve daha sonra düzün üstüne ters, tersin üzerine düz 3 sıra daha örülüp birinci sıradaki...
  4. Anlatımlı Kesme Şeker Bebek Battaniye Modeli

Anlatımlı Kesme Şeker Bebek Battaniye Modeli

bebek battaniye modelleri, örgü bebek battaniye modelleri, açıklamalı battaniye modelleri Malum artık havalar iyice serinlemeye başladı. Serin havalarda bebeğinizi sıcacık tutup onu hastalıklara karşı koruma altına alacak bebek battaniye modelleri arasından sizler için bu yazımızda kesme şeker bebek battaniye örneğini ve açıklamalı bir şekilde yapılışını paylaşıyoruz. Şimdiden modeli...

Sayfayı Paylaş