gebe
  1. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...

Konu, 'Çöplük' kısmında miss angel tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    [h=2]Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...[/h]

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

belki bendekide sahiden bitti yada bitmesi gerek ama okadar kolay olsa gitmek..anilar hatiralar yasanilan mutluluklar..bu ev ve icinde olanlar unutlurmu..dönüpte neden diye sormazmi?? ah keske denmezmi sonra..ya inat ..inata yenikmi gelmeli..yoksa bunu bi gurursuzluk olarakmi görmeli ve arkana bile bakmadan tamma deyip mi gitmeli..ama ilerde nasil cevap verirsin ..neden gittin anne sorusuna?? bunu neden ben tek basima düsünmek zorundayim?
    öyle birini sevmisim ve evlenmisimki.....

Bu kez gidiyorum, sahiden bitti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sahiden gidiyorum

sahiden gidiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiye 5. kez referanduma gidiyor

Türkiye 5. kez referanduma gidiyor

Türk seçmeni, anayasa değişikliği paketinin halkoyuna sunulmasıyla, 21 Ekim'de 5. kez halkoylaması için sandık başına gidecek. Halkoylamasında, 42 milyon 629 bin 733 seçmen, 134 bin 700 sandıkta oy kullanacak. Seçmen listelerini yeniden güncelleyen YSK, milletvekili genel seçiminde 42 milyon 533 bin 41 olan seçmen sayısını, 96 bin 692 kişi artışla 42 milyon 629 bin 733 olarak belirlendi....
  3. Bu Kez Gidiyorum. Sahiden Bitti.

Bu Kez Gidiyorum. Sahiden Bitti.

bu kez gidiyorum sahiden bitti artık susuyorum sözlerim bitti bu kez gidiyorum sahiden Bu evin içine yaLnızLık girdiğinden beri Her odası darmadağın,tıpkı ruhum gibi Ya aşk bitti,ya zaman.. ikisinden biri… HaLa yanağımda gözyaşımın izLeri… Artık susuyorum… sözLerim bitti.. bu kez gidiyorum.. sahiden bitti…. MutLu sonLa biten hikayen oLamam.. eLLerinden tutsam...
  4. Bu gün gidiyorum...

Bu gün gidiyorum...

Bugün gidiyorum, elveda demeden... seninle yasanmisliklarimiz, gecmis olmasin diye, Bugün gidiyorum... Abu hayat beni senden ayirmasin yüregim senin icin cektiklerinden bikmasin, bir hayal yada düs olarak anlatilmasin diye bugün gidiyorum... seninle bir destan bir efsane olabilmek beni takip eden gölge misali, hatiralarinida alip, bugün gidiyorum... Artik biliyorum; sen...
  5. Sahi bu krizi nasıl fırsata çevrilebiliriz?

Sahi bu krizi nasıl fırsata çevrilebiliriz?

Dünyayı kasıp kavuran küresel krizle birlikte ortaya çıkan 'Krizi fırsata çevirme' fikri nasıl olur, neler yapmalıyız? 12 Şubat 2009 23:01 İzzet Taşkıran’ın Haberi İktisat alanında başarılı çalışmalarıyla tanınan Doç. Dr. Mustafa Acar, “Ekonomik krizi nasıl fırsata çevirebiliriz? sorusunun cevabını Moral FM’de yayınlanan Basında Bugün programında verdi. Halen Kırıkkale Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş