gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu kipriler iğnelik

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İğnelik modelleri El yapımı iğnlik modeli
    İğneleriniz derli toplu dursun istiyorsanız bu el yapımı kirpi model iğnelik işinizi görebilir meleklerim. Kirpiniz iğnelerinizi düzenli tutmak için elinden geleni yapacak şık ve sevimli görüntüsü ile dekoratif bir görünüm sağlayacaktır.

Bu kipriler iğnelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Butan

Butan

Butan Coğrafi Verileri Konum: Güney Asya, batısında ve güneyinde Hindistan, kuzeyinde Çin yer almaktadır. Coğrafi konumu: 27 30 Kuzey enlemi, 90 30 Doğu boylamı Harita konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 47,000 km² kara: 47,000 km² su: 0 km² Sınırları: toplam: 1,075 km sınır komşuları: Çin 470 km, Hindistan 605 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) Denizleri: yok (kara ile çevrili) İklimi:...
  2. AŞK budur !!!

AŞK budur !!!

Aşk buydu işte Aynaya baktım bu sabah Hayalini çizdim Gözlerini bakışını Gülümsemeni Ne çok özlediğimi hissetim… Gözbebeklerimin içindeydin sanki Aynanın içinden çıkıp geleceksin sandım Sarılacaksın sımsıcak Hayallere daldım Her hayalde Biraz daha sen oldum Sonra konuştum seninle Elimi uzattım tuttun Sevgi buydu işte Hissetmek… Yaşamak… Aşk buydu…...
  3. düğün,nişan,sünnetleriniz için takı iğneliği örnekleri

düğün,nişan,sünnetleriniz için takı iğneliği örnekleri

takı iğneliği düğün iğneliği nişan düğün için iğnelik iğnelik
  4. Evde iğnelik kutusu yapılışı

Evde iğnelik kutusu yapılışı

Evimizde bulunan iğne iplik kutuları her zaman karışıktır.İğneler,ipler kopan düğmeler kutuda karmaşık bir görüntüye yol açar.Bu görüntü kirliliğini kaldırarak iğne iplik kutularınızı düzenli ve şık bir hale getirmek istermisiniz?Evinizde bulunan malzemelerle harika çok şık iğnelikler tasarlayabilirsiniz.Ekstra bir masraf gerektirmeyen iğnelik modelini ve yapılışını sizlerle paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş