Bu kış babet çizme giyeceğiz!

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Bu kış babet çizme giyeceğiz!

Trendleri ve modayı takip eden, kaliteye önem veren, ayakkabı tutkunu kadınlar için birbirinden şık ve fonksiyonel modellere imza atan İnci, 2007/2008 sonbahar kış sezonunda çizme şıklığını yeniden yorumladı.

Her kadının zevkine ve giyim stiline uygun alternatifler sunan İnci, modern, doğal ve minimalistik çizgilerden hoşlananlar için tasarladığı rengarenk “Babet Çizmeler” ile kışa damgasını vuruyor.

İlkbahar ve yaz mevsiminde ayağımızdan çıkartmak istemediğimiz babetler, yeni yorumları ile rahat ve konforlu şıklığı, kış mevsiminin soğuk günlerine taşıyor. Dümdüz topukları, diz altına kadar uzanan modern tasarımları ile dilediğiniz stille bağdaştıracağınız babet çizmeler; renk ve aksesuar alternatifleri ile de dikkat çekiyor.

Rahat adımları şıklığa dönüştüren babet çizmeler, yılın modası olan rugan ve süet ile birleşerek, trendlerin bir adım önünde giden sıra dışı şıklığa imza atıyor.

2007/2008 kış sezonunda kemer, çanta, ayakkabı, çizme ve aksesuarlarda sıkça karşılaştığımız rugan, İnci koleksiyonunda yer alan babet çizmelerle bir araya gelerek, kıyafetlerinizi sıradanlıktan kurtaracak, kendinize has şıklıklar yaratmanıza yardımcı oluyor.

Uzun ya da diz üstü eteklerin yanı sıra, bu senenin modası yün elbiseler ve golf pantolonlar ile rahatlıkla kombinleyecağiniz İnci Babet Çizmeler, deri ve ruganın yanı sıra süet ve rugan karışımı modelleri ile de oldukça dikkat çekici ve sıra dışı.
alıntı

Ce: Bu kış babet çizme giyeceğiz!

değişik ama ben beğenmedim pek eme belki farlı modelleride vardır emeğine sağlık canım

Geri