gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bu kış da yelekler moda olacak

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim yaz aylarıdna giydiğiniz yeleklerinizi kış geldi die kaldırmayın sakın!!!Çünkü bu kış yelekler çok moda ince-kalın,kot-keten vs..farketmiyor.Modanın trendler arasında olacak benden söylemesi sizden giymesi:deli:

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

3. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    pek sevmiyorum amaaaa

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  5. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pek sevmem hatta Beyaz gömlek giyip üsütne siyah gecirenleri ayni garsonalra benzetirim :D
    ama bunu cok begnedim

6. anıçisil

anıçisil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Bu kış da yelekler moda olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Kışında Neler Moda Olacak

2009 Kışında Neler Moda Olacak

Koyu tonlar her ne kadar sonbahar ve kış sezonuyla bütünleşmiş olsa da kışın canlı renkler de adından söz ettiriyor. Kırmızı, turuncu, mor, yeşil tonları bu sezon çok göreceksiniz. Siyah her kış olduğu gibi yine vazgeçilmez. Tedepeden tırnağa siyah stil, dore aksesuvarlar ve uzun zincirlerle farklılaşabilir. En sevdiğiniz desen ekose çocuksu havasından sıyrılıp, eteklerde oldukça sık...
  2. 'kışın da ikoncan olacağım'

'kışın da ikoncan olacağım'

GEÇTİĞİMİZ YAZ BODRUM'DA SEKSİ MAYOLARIYLA GAZETELERE HABER OLAN IVANA SERT, 'KIŞIN DA 'İKONCAN'LIK DEVAM EDECEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM' DİYE KONUŞTU. Ivana Sert, CNN TÜRK'teki 'Nası Yani' programında, 'Medyada, Ivana Sert, Süreyya Yalçın, Eda Taşpınar üçlüsü yaratıldı, bu sizin seçiminiz miydi' sorusuna 'Biz üç genç ve güzel kadın olduğumuz için bir araya konduk. Rahatsız olmadım' yanıtını verdi....
  3. bu da yeni moda

bu da yeni moda

moda çılgını (Fashionist): buda yeni bir trend bakalım nasıl olacak detaylar haberimizde :)))) ŞİMDİ MODA, FASHIONİZM! KOMÜNİSTLER, FAŞİSTLER OUT, FASHİONİSTLER İN. HT-MAGAZİN'DEN ESRA ÇORUH MODA ÇILGINI 'FASHİONİST'LERİ YAZDI. Moda devrimcisi Fashionistler dünyayı ele geçiriyor. 'Fashionist' yani moda çılgını... Moda bağımlılarını anlatan fashionist kelimesi sonunda bizim lügatımıza...
  4. Bu da yeni moda abiiii

Bu da yeni moda abiiii

eskiler moda olur bunu iyi bilirizde bide kıl tüy modası varmış ne günlere kaldık....... bıyıklı erkek severlere duyrulur..... AMERİKA'DA 'PALA BIYIK' MODASI ŞU SIRALARDA SÜREN VE BİRBİRİ ARDINA YAPILAN MODA HAFTALARI ÖNÜMÜZDEKİ YILLARIN MODASIYLA İLGİLİ İPUÇLARI VERİYOR. En son Los Angeles'da düzenlenen, 'BOXeight' Moda Haftası'nda 2010'un modası ile ilgili çok ilginç bir ayrıntı göze...

Sayfayı Paylaş