gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Bu kis hangi sarkilarla isinacagiz?

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

kis sarkilari bu kis moda sarkilar hit parcalar pop sarkilari konulari burada melekler Sevgili Melekler Kis mevsimi ufak ufak etkisini gostermeye basladi yagmurlar basladi hava sicakliklari yavas yavas dusuyor...Yaz aylarinda yerinde duramadigimiz sarkilardan sonra peki bu kis hangi sarkilarla isinacagiz?
    Hande Yener, yaz boyunca olduğu gibi bu kış da en çok dinleyeceğimiz kadın vokal olacak. ’Teşekkürler’ isimli yeni albümü hafta başı çıkan Yener’in ’Unutulmuyor’ şarkısıyla geride bıraktığımız aşklara selam edeceğiz. Bu kış Mazhar Fuat Özkan’ı da bol bol dinleyeceğiz. ’Ve MFÖ’ albümleri yeni çıkan grubun ’Hep Yaşın 19’ şimdiden dillere düşerken ’Yamuk Mu Var?’ kışa damga vuracak. Sezen Aksu ’Öptüm’le kış günlerini de ısıtacak. İlginç videosuyla dikkat çeken ’Vay’, ’insan hiç akıllanmaz mı?’ sözleriyle bizi durup düşünmeye davet ediyor. Ajda Pekkan, ’Yine Tek’ isimli duygusal şarkısıyla hayatla tek başına mücadele edenlerin marşı olmaya aday. Ozan Doğulu’nun yaz sonu çıkan albümü kışa armağan olanlardan. Albümdeki Yalın, Atiye ve S. Can şarkıları öne çıkacak. Bülent Ersoy’un Tarkan ile düeti ’Bir Ben, Bir Allah Biliyor’ önümüzdeki günlerde dinleyeceğimiz en ilginç düet olacak.

Yeşim Salkım, Göksel, Yalın, Murat Dalkılıç ve Ziynet Sali de önümüzdeki günlerde albüm çıkaracak isimler; dolayısıyla hayranlarının merakla beklediği şarkıları hakkında henüz bir fikrimiz yok. Meleklermekani.com olarak hepsine basarilar diliyoruz...

Bu kis hangi sarkilarla isinacagiz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kis

kis

Kış Rüyada mevsimi olmadığı halde kış olduğunu görmek; büyük bir üzüntü yaşayacağınıza işarettir. ayrıca kış ayının ilk gecesi görülen rüyanın mutlaka gerçekleşeceğini çoğu yorumcu söylemektedir.
  2. sizce bu kisi kac yasinda

sizce bu kisi kac yasinda

Sizce bu kişi kaç yaşında? Yüzüne bakıp aldanmayın. Yaşı düşündüğünüz gibi değil. Milyonda bir görülen hastalık onu bu hale düşürdü. Bebek yüzlü Cemal Sebuktekin tam 22 yaşında.. Yüzü ve fiziği tıpkı bebek gibi. Bebekler ondan daha şanslı. Cemal ne yürüyebiliyor ne de konuşabiliyor. Batman'ın Gercüş ilçesine bağlı Doruk köyünde ikamet eden Sebuktekin ailesinin 7 çocuğundan biri olan...
  3. Hackerlarin Yaptiği Sarkilar

Hackerlarin Yaptiği Sarkilar

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık qeri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim) ---------------------------- Çaldırmam sana şifremi Seni engeller giderim Beddua etmem üzülme Bende seni hacklerim Kolaymı sandınşifremi Ben bile zor hatırlarım. Gizli soruylaaa ugraşma Cünkü...
  4. Bu Numara Hangi Operatörde?

Bu Numara Hangi Operatörde?

numara, hangi operatörde, hangi operatöre ait, hangi hatta, hangi şebekeye ait, hangi hatta ait, operatör sorgulama, şebeke sorgulama, hakkında herşey burada meleklerim. Birini arayacaksınız ama onun numarası hangi hattan bilemiyorsunuz. Çünkü numara değiştirmeden şebeke değiştirme olayı çıktı çıkalı artık hangi numara hangi şebekeye ait belirlemek imkansız hale geldi. Eğer arayacağınız...

Sayfayı Paylaş