gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bu kış şömineniz tablo gibi olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

günden güne farklı tasarımlar çıkıyor.Hızına yetişmem nerdeyse imkansız:) yetişmeye çalışan arkadaslara yardımcı olayım
    şömine kullanan yada kullanmayı düşünen arkadaslar eminim yeni tasarımları merak ediyorlardır birbirinden şık bu modeller duvarda adeta birer tablo gibi........

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok guzeller,bir ara cok dusunmustum somine konusunu,simdi erteledim canim ya,onlar cok pahali...

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ne güzel bu yaa. Televizyon gibi durmuş çok beğendim. Hepsi çok şık duruyorlar. Gerçekten gelişen dünyaya ayak uydurmak çok zor :D
    Teşekkürler canım paylaşım için.

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirnden güzel emeğine sağlık canım:)

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu çok hoşmuş canım :) paylaşım için teşekkürler

6. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok hoş emegine saglık

bu kış şömineniz tablo gibi olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tablo gibi pastalar

tablo gibi pastalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tablo gibi fotoğraflar

Tablo gibi fotoğraflar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Adam gibi bir hasret oldu bu ayrılık

Adam gibi bir hasret oldu bu ayrılık

hasret hasret resimleri şiirleri Adam gibi bir hasret oldu bu ayrılık. Hiç tanımadığım insanlara bağlandım bir gün. Belki çok sohbet saatlerini bölüşmedik. Ne soğuk kış akşamlarında ne birbirimize sarıldık nede güneşi beraber izledik. Koca yürekli insanlar tanıdım içlerinde, delikanlı kızlar, kanım kadar kardeş delikanlılar, saf kokulu insanlarla bir arada oldum. Yağmur kokan bir...
  4. Şömineler

Şömineler

Evlerinizde şömine olsun istermisiniz meleklerim o kış ayaklarında onun önünde oturmak hanginiz istemezsiniz ki aynı zamandada evinize bir farklı hava verir işte o şömine modelleri meleklerim
  5. Vay Be Bu Şömineler....

Vay Be Bu Şömineler....

Bravo demek istiyorum bayanlar baksanıza herşey modaya uygun güzellikte neler icat ediyorlar .. Yeni sezonda evlerde modern çalışmalara ağırlık veren şömine firmaları üretmiş oldukları doğalgazlı ve camlı şömine modelleri ile muhteşem bir çalışmaya imzasını attılar.. Evlerde son derece estetik bir görünüm oluştura bu uygulama gören herkesin beğenisini ve ilgisini çekmekte…

Sayfayı Paylaş