gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu kişi sizce yakışıklı mı?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sizce bu kişi yakışıklımı???

KOD ADI : HAŞİN

''bana bakmayan kızın alnını karışlarım.'' diyor.
    doğrumu sizce?

Yorumlarınızı bekliyorum...

bu kişi sizce yakışıklı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu yakışıklılar benim yeğenlerim :)

bu yakışıklılar benim yeğenlerim :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu aile kaç kişidir?????

bu aile kaç kişidir?????

.......... ailesinin 8 oğulları ve oğullarının birer kız kardeşi varsa bu aile kaç kişiden oluşmaktadır???
  3. bu resmi çizen kişinin fobisi ne sizce melekler

bu resmi çizen kişinin fobisi ne sizce melekler

Bir akıl hastası, bu resmi yapmış.Resim oldukça ünlü, ama nedeni ne yapanın akıl hastası olması, ne de nadir bir hastalığa yakalanmış olması.Resmi yapanın bir fobisi var, psikiyatri profesörü onlara bu resmi gösteriyor; dikkatlice bakmalarını, resimde hastanın fobisinin ne olduğuyla ilgili bir işaret olduğunu, bunu bulmalarını söylüyor. Verdiği ipucu da şu: "Ayrıntılara takılmayın,...
  4. Kadınlar Yakışıklı Erkeklere Bakar mı?

Kadınlar Yakışıklı Erkeklere Bakar mı?

kadınlar yakışıklı Yaşadığımız dönemde kadınların ve erkeklerin ilişkilerinde tabu olan birçok şey değişti. Eskiden erkekler hoşlandıkları, güzel buldukları kadına çekinmeden bakarken, şimdi kadınlar da yakışıklı buldukları erkeklere bakıyor. Bunu nereden mi biliyoruz? iVillage Türkiye kadınlarına sorduk; 'Yakışıklı bir erkek gördüğünüzde bakar mısınız?' Ankete katılan 24898 kadından...
  5. sizi seven bir kişi

sizi seven bir kişi

vayyyyyyyy beeeeeeeeee size helal olsun kimsniz sizinlen grur duyuyorum

Sayfayı Paylaş