gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bu Kışın Trendi Rengi Kırmızı !

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu 2013 kış rengi kırmızı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, kırmızı renk, modacılar için her daim kışkırtıcılığı, dişiliği, vahşiliği ve ihtişamı simgeler. Bu sebeple hemen her koleksiyonda mutlaka kırmızı bir parça görürsünüz. Bu yıl farklı olarak kırmızı o kadar çok kullanıldı ki , bu kış ve sonbaharın trendi rengi olarak kırmızıyı gösterebiliriz. Topuklular, botlar, kazaklar, ceketler, hatta makyajda bile kırmızı rengin tüm cazibesi sizi kışın avuçları arasına alacak. Hatta Ünlü lüks tüketim markası Marchesa’nın 2013 İlkbahar yaz koleksiyonunda bulunan kırmızı şifon elbiseleri trendin yaz aylarına da sıçrayacağını gösteriyor.
    Artık sözü daha fazla uzatmayalım ve kırmızın bu sezonda ki etkisini galerimizden takip edelim...

Bu Kışın Trendi Rengi Kırmızı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patchwork trendi bu kışı saracak

Patchwork trendi bu kışı saracak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşkın rengi kırmızı elbiseler

Aşkın rengi kırmızı elbiseler

Aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı ile elbiselerde bir harika. Benim için iddialı sayılabilir bir renk ama çok muhteşem doğrusu.
  3. Kırmızı rengin çekiciliği salonlarda

Kırmızı rengin çekiciliği salonlarda

Bundan birkaç sene önce bana kırmızı rengi sevip sevmediğimi sorsalarda kesinlikle cevabım hayır olurdu.Hatta kırmızıyı çok seven bir arkadaşım vardı.Onun için bile kırmızıyı nasıl bu kadar çok seviyorki diye düşündüğüm olmuştur.Ama artık kırmzı renge daha sıcak bakıyorum.Rengin cazibesi beni kendine çekmiş olacakki artık kırmızılı giysilerim, çantam ve ayakkabım bile var. Çiğ olmayan hoş bir...
  4. Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

aşkın rengi nedir kırmızının anlamı kırmızı aşk hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Aşkın rengi nedir diye daha önce kendimce, yüreğimden dökülen dizleri Aşkın Rengi Gri diye yazmıştım. Lakin yazımda ki gibi aşkın rengi içinde bulunan durumlara göre değişir. Zira bilinen o ki, kırmızı aşk rengi... Kırmızının anlamı hep tutku olarak bilinir, oysa ki öfkede kırmızı olabilir. Aslında aşk da...
  5. Kış Trendi Beyaz Kaban Modelleri

Kış Trendi Beyaz Kaban Modelleri

Kış ayların da soğuktan korunmak için giyilen kaban modelleri her sene farklı renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor. Temizliği ve saflığı simgeleyen ana renklerin biri olan beyaz, bu senenin kış trendlerinden biri olan kaban modellerin de yerini alıyor. Çabuk kirlenmesi ve kiri lekeyi diğer renklere göre daha net belli etmesinden dolayı sürekli bir kullanıma çok...

Sayfayı Paylaş