gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

bu kışın vazgeçilmez kazakları yarasa kollu kazaklar

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

yarasa kollu kazak yarasa kollu süveter kol kazak örnekleri kol modelleri yapımı [​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bu kışın vazgeçilmez kazakları yarasa kollu kazaklar
    çok güzellerr yhaa bayıldımm beyazın aynısından bende ördüm ama yarasa kol değil normal kol:Demeğine sağlıkkk

bu kışın vazgeçilmez kazakları yarasa kollu kazaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarasa kollu kazak modeli

Yarasa kollu kazak modeli

yarasa kollu kazak modelleri yarasa kol kazak modelleri kol örgü kollu örgüler
  2. Kışlık,Yarasa Kol Kazak Kombinasyonu

Kışlık,Yarasa Kol Kazak Kombinasyonu

yarasa kol yarasa kol kazak kollu bluz kazak modelleri kışlık kombinasyonlar Bu kazağa bayıldımm hep kesimi hemde rengi süper.Gerçekten 2010 kışı çok göz alıcı geçicek.Böytle güzel bir yarasa kol kazağınız varsa kombin yapmadan giymeyin derim=)
  3. 2010 yarasa kollu kazak modelleri

2010 yarasa kollu kazak modelleri

yarasa kollu kazak modelleri yarasa kol kazak modelleri Melişlerim bu kazaklara bayılacaksınız:) Bu tamda benlikk:)
  4. Kazaklar

Kazaklar

Kış geldi artık kalın giyinmemiz lazım eger örmeyi biliyorsanız bu kazakları örmeye başlayın :örgü: yok benim gibi bilmiyorsanız hazırlarıda varmış araştırdım :D
  5. Yarasa Kollu Ajurlu Kazak Yapılışı

Yarasa Kollu Ajurlu Kazak Yapılışı

Bahar ve yaz aylarının serin gecelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz oldukça şık yapılışı pratik beyaz yarasa kollu ajurlu bayan kazak modelini ve yapılışını sizler için paylaşıyorum.Modeli uygulayacak hanımlara da şimdiden kolaylıklar dilerim. Açıklama: bu bluz dört parçadan oluşuyor.iki adet ön ve arka için dikdörtgen parça. delik delik duran yerler. 3. parça yakadaki iki ters iki düz....

Sayfayı Paylaş