gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Bu kız çok yetenekli…

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; }
    Söylediği şarkılarla, yaptığı çılgın video kliplerle ve asi tavırlarıyla sürekli adından söz ettirmeyi başaran güzel şarkıcı Pink’ten sahilde yetenek şov.

Cep telefonunu bir an olsun elinden bırakmayan seksi şarkıcı olayı biraz abarttı ve sabahın köründe elinde cep telefonuyla koşuya çıktı. Güzel fiziğini korumak için tempolu koşu yapan Pink’in asıl bombası ise koşu bitene kadar elindeki cep telefonu ekranına bakması ve dakikalarca mesajlaşması oldu.

YETENEKLİ YILDIZIN YETENEK GÖSTERİSİNDEN KARELER;

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu kız çok yetenekli…
    teşekkürler

Bu kız çok yetenekli… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlenecek kızlar bu siteyi mutlaka ziyaret edin ben çok beğendim

evlenecek kızlar bu siteyi mutlaka ziyaret edin ben çok beğendim

evlenecek kızlar kütahyalı kızlar kızlarla mesajlaşma evlenecek kız kizlar www.dreamonbridals.com
  2. Bu habere en çok kız çocukları sevindi...

Bu habere en çok kız çocukları sevindi...

Aralarında Şırnak'ın da bulunduğu 9 ilde üniversite kurulmasına ilişkin yasa tasarısının Bakanlar Kurulunda imzaya açılması, Şırnak'ta okutulmayan kız çocukları için umut oldu. Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Şırnak, Tunceli ve Yalova'da üniversite kurulmasına ilişkin kanun tasarısının Bakanlar Kurulunda imzaya açılması, Şırnaklıları sevindirdi. Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO)...
  3. bu kızları çok kıskanacaksınız

bu kızları çok kıskanacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bedava ve çok yetenekli

Bedava ve çok yetenekli

Çöp adam bile çizemiyorum diyenler: Üzülmenize gerek yok, bu bedava yazılım sizi ressam yapacak... Pek çoğumuz sanatsal bir yeteneğimiz olmasını isterdik ama ne yazık ki, herkes o kadar şanslı olmayabiliyor. Fakat teknoloji sayesinde artık "eli fare tutan" herkes sanatsal çalışmalar ortaya çıkartabiliyor. LiveBrush adlı ücretsiz bir yazılım da "Cin Ali bile...

Sayfayı Paylaş