gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Bu kiza 3 dk bakabilecekmisiniz..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Bu nee bee, dedirten bi resim Meleklerim simdiki göreceginiz :D:D ne yalan söylim ben degil 3 dk, 1 dk bile bakamadim basimin dönmesinden, ama belki siz bakabilirsiniz :D:D
    Bakabilene helal olsun :D:D

NOT: bu bir test degil :D:D yani: ee nolmus ben baktim hangi beyin tarafim daha ii calisio , gibi yorumlar/sorular olmasin hahaha

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:başım döndü ulee:D:D uzun süre bakınca artıyorr göz dudak sayısı hatta bir ara burnu 3 tane oldu :haha:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bakmak istemedim çok çirkin yaa :D

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    benimde başım döndü, bakamadım:):)

Bu kiza 3 dk bakabilecekmisiniz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu haftaki etkinlikler 27 Ağustos - 3 Eylül

Bu haftaki etkinlikler 27 Ağustos - 3 Eylül

Mustafa Sandal 28.08.2007 21:00 Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Harbiye/İstanbul Türk Pop Zeliha Sunal ile Her Dilden Her Telden 29.08.2007 21:30 Murphy's Dance Bar İstanbul Divan Oteli Cumhuriyet Cad. Elmadağ/İstanbul Söyleşi Duman 30.08.2007 22:30 Babylon Alaçatı Çark Plajı, Liman Mevkii Alaçatı/İzmir Türk Rock Rock´n Coke 2007 31.08.2007 18:00 Hazerfan Havaalanı...
  2. Sadece 3 Dk Ayirin Ve Okuyun...

Sadece 3 Dk Ayirin Ve Okuyun...

BULUNMAYACAK TEK ŞEY Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onuseyretmekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan,spor ayakkabılara rağbet fazlaydı. Gerçi mallar lükssayılmazdı ama, küçük bir dükkân için yeterliydi. Onların en güzelini ön tarafa koyunca, çocuk vitrine doğru biraz daha yaklaştı. Fakat bir koltuk değneği kullanmaktaydı. Hem de güçlükle......
  3. 3+1 Şov Programı Bu Gece Başlıyor

3+1 Şov Programı Bu Gece Başlıyor

eser yenenler haberleri ibrahim büyükak haberleri oğuzhan koç haberleri Sevgili melekler, Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanıdığımız BKM Mutfak oyuncularından Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğzuhan Koç, bu kez bir gece şovuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu gece ilk bölümüyle Star Tvde yayına girecek olan 3+1 programıyla ilgili olarak başarılı üçlü bakın Hürriyet'e neler...
  4. Kalan Son 3 Kilonuzu Bu Diyetle Verebilirsiniz!

Kalan Son 3 Kilonuzu Bu Diyetle Verebilirsiniz!

diyet programı, 3 kg verdiren diyet, çabuk zayıflatan diyet Sevgili melekler, artık kilo vermeye karar verdiniz, sağlığınızla ilgili tetkikleri yaptırdınız ve uygun bir diyet programıyla paralel sporunuzu büyük bir hevesle yapıyorsunuz. Kilo verdiniz ama o kalan 3 kg yok mu, sizi deli ediyor. Yapışmış, çıkmam diyor. Ne yapacaksınız? Tabiki şimdi sizlerle paylaşacağımız diyeti uygulayacak ve...
  5. Bu 3 Hareket Belinizi İnceltiyor!

Bu 3 Hareket Belinizi İnceltiyor!

bel inceltme hareketleri, bel inceltici hareketler, bel nasıl incelir Sevgili melekler, zarafetin simgesi olan ince bel, her kadının hayali. Ancak düzensiz beslenme ve hareketsizlik sebebiyle alınan kilolar, bel kıvırımının yağ ile kapanmasına sebep oluyor. Burayı eritmenin en önemli yolu hareket. Belinizi sağlıklı bir şekilde inceltmek için, belinizi inceltmeyi sağlayacak 3 hareketi...

Sayfayı Paylaş