gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Bu kizin göz rengi ney ??

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Meleklerim ben secemedim bu kizin göz rengini :D
    Belki siz secebilirsiniz :D:D:D
    Buyrun bi göz atin sizde :D:D:D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Bu kizin göz rengi ney ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu İsim Neyiniz Olur?

Bu İsim Neyiniz Olur?

arkadaşlar oyun şu şekilde... ben bir isim yazacağım benden sonraki kişi bu ismin neyi olduğunu veya nerden tanıdığını yazıcak ok :bump2: evet ben başlıorum: ZEYNEP
  2. Göz renginize göre göz falı...

Göz renginize göre göz falı...

göz falı hayati falun hayati falun kimdir COK İLGİNÇ BULDUM SİZLERLE PAYLAŞMK İSTEDİM BUYRUN MELEKLERR Celtic astrolojisi agaçlara dayaniyormus. Ona göre dogdugunuz gün, hangi agaçtan geldiginizi ortaya çikariyor. Iste tarihler ve özellikleriniz… (AÇIKLAMALARI DA OKUYUN EN ALTTA) 23-31 Aralik: Elma Agaci 1-11 Ocak: Köknar 12-24 Ocak: Karaagaç 25 Ocak-3 Subat: Selvi 4-8 Subat: Kavak 9-18...
  3. Göz Renginde Güneşin Etkisi

Göz Renginde Güneşin Etkisi

Göz renginde güneşin etkisi, nedenleri, nasıl gerçekleşir, çekik gözler, zararı var mıdır, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Oldukça garip bir bilgi değişken göz renkler bakalım nedeni neymiş melekler :) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Ş. Arslan, güneşin etkisinin daha az olduğu kuzey ülkelerinde...
  4. KIZLAR SİZCE BU NEYİN İŞARETİ

KIZLAR SİZCE BU NEYİN İŞARETİ

merhaba kızlar şuan bu anlatacağım olayı hiç kimseye söyleyemedim ve birilerine anlatma ihtiyacı duyuyoruym şimdiden teşk beni dinlediğiniz için üniversite öğrencisiyim sınıfımzda bi çocuk var sürekli göz göze geliyoruz bana bakıyor geçen yine önde oturup dersin başlamasını bekliyodum bir anda arkama dönme hissi duydum kendiliğimden ve döndüğümde göz göze geldik bana bakıyomuş meğerse,, sonra...
  5. BEYZA HANIM BU NEYİN İŞARETİ ?

BEYZA HANIM BU NEYİN İŞARETİ ?

İyi günler beyza hanım ben oğuz size bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim 1 hafta önce titreme terleme ateş ve idrarda yanma ağrı oldu test yapıldı .hcg testi yapıldı 23 çıktı daha sonra 0.3 bunun anlamı nedir acaba bana neden hcg yapıldı?

Sayfayı Paylaş