gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bu Klozetler Enstrüman Takımlarını Andırıyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Müzik hayatımızın her yerinde.. Hiçbir şekilde kurtulmak mümkün değil yani :huhe: Ben bıktım diyip banyoya girseniz yine müzik :D :huhe: Şaka bir yana müziksiz yapamayanlar,müziğe hayatını adamış kişiler bu klozetlere bayılacaklar. Umarım beğenirsiniz meleklerim. Çok ilginçler :D

Bu Klozetler Enstrüman Takımlarını Andırıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırkyamadan Klozet Takımları !!

Kırkyamadan Klozet Takımları !!

klozettakımları klozet takımı dikimi klozet takımı nasıl dikilir kırkyama nasıl dikilir kırkyama takımları artık kumaşlarınızdan yapabileceğniz harika kırkyama klozet takımları
  2. bu klozetler enstrüman

bu klozetler enstrüman

müzik ruhun gıdasıdır demişler büyüklerimiz öyle ki çogu kişi müziksiz yasayamam onsuz bir hayat düşünemem derler tabi bunları düşünerek yola çıkmış olmalı ki tasarımcılarımız wc'ye kadar götürmüşler işi :laugh::laugh: banyoda radyo dinleyen sarkı söyleyen duydum ama wc'de enstrüman sekli isteyene pek rastlamadımm.........buyrun bakalım...
  3. Örgüden yapılmış bu klozet takımları çok harika arkadaşlar

Örgüden yapılmış bu klozet takımları çok harika arkadaşlar

klozet takımları Melekler.arkadaşlar,hanımlar örgüden yapılmış bu harika klozet takımı modelleri çok güzel.Ör beni diyor resmen:) Eğer zamanınız varsa ve örgü örmeyide seviyorsanız işte sizlere harika modeller banyonuzun rengine göre bir model seçip örebilirsiniz yada genç kızlar sizde çeyizinize örüp koyabilirsiniz .Hadi bakalım maharetli hatunlara kolay gelsin :)...
  4. Şık banyo klozet takımları

Şık banyo klozet takımları

klozet takımları banyo klozet takımları en şık banyo takımı Banyoların olmazsa omaz aksesuarlarından biri olan klozet takımları renk renk, çeşit çeşit birbirinden güzel tasarımlarıyla banyolarınızın şık olması için tasarlanıp, üretiliyor. Her kadın banyosunun şık ve güzel görünmesini ister. Klozet takımları ise banyoların dekorasyonunu tamamlarken güzelliğine güzellik katıyor. Klozet takımı...
  5. Örgü klozet takımları arıyorum

Örgü klozet takımları arıyorum

Örgüden yapılmış klozek takımları arıyorum. El yada makine örgüsüyle yapılmış olanları birde alacağım link varsa sevinirim Bir kaç model istiyorum.

Sayfayı Paylaş