gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu koltukları yiyoruz:)

Konu, 'Çöplük' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çılgın tasarımlar
    Yenilebilir koltuklar

Evet evet yanlış okumadınız bu koltukları gerçekten yiyoruz. Çünkü bizim çılgın tasarımcılar gene boş durmamışlar yiyeceklerden koltuklar tasarlamışlar.

Bu koltuk benim hayalimdi gerçek olmuş:) Çikolatayı çok severim keşke herşey çikoltaya dönüşse derim çikolata krizlerimde. Gerçek olmuş. Keşke başka birşey dileseymişim:)

Ben sos sevmem ama bu koltukta sosis severlere gelsin. Buyrun arkadaşlar çılgın koltuklara, hem oturun hemde biryerlerinden başlayın kemirmeye:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    uyyyyy o çikolataaalı kotuğu getirin banaaaaaa:deli: üff olsa varyaa nasıl dalardım o koltuğa benn yaaa hahahaha

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    olmaz o koltuk benim sen sosisi al:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy öööö hayatta almam beleş verseniz bile almammmm hahahaha heç sevmem sosisss:hıh: çikolatayı istimmmmmmmmm:deli:

5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

hahaha. Ben sosis sevmem ki :S e ne yapalım paylaşacağız artık sırtı senin oturma yeri benim:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    tamam kardeş kardeşş paylaşalımm :D:D

tesadüf bunu beğendi.
Bu koltukları yiyoruz:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu böcekler dünyayı yiyor!

Bu böcekler dünyayı yiyor!

Bu böcekler dünyayı yiyor! 10 Haziran 2008 Salı 11:36 Onlar bizle birlikte dünyayı tüketiyor! Bir araştırmaya göre böcekler bu yıl 200 milyon insanı aç bıraktı! BM Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) araştırmalarına göre, böceklerin yedikleri ve tahrip ettikleri miktarda gıdanın korunması durumunda 200 milyon insanın doyurulabileceği bildirildi. Konya Sanayi Odası'nda (KSO), zararlı organizmaların,...
  2. bu kiz kendini cig cig yiyor

bu kiz kendini cig cig yiyor

Bu kız kendini çiğ çiğ yiyor! İnanılmaz bir olay. Doktoru bunu durdurmak için dişlerini bile söktü... Dünyada sadece 100 kişide bulunan talihsiz hastalık Almanya'da yaşayan Hannah'ın hayatını kararttı. Tıpta Neuropathy tipi IV hastalığı olarak bilinen bu hastalık acı duyma hissinin yaşanmasına engel oluyor. Küçük yaşlarda dilinin yarısını yiyen küçük kız ilerleyen zamanlarda...
  3. bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

Dinlenme koltuğu modelleri Koltuk modelleri Eve gidince mutfak işlerimi bitirdikten sonra ayaklarımı uzatıp dinlenmek en büyük keyfim. Birde türk kahvesi keyfi yapınca daha ne isterim moduna gidiyorum. bu dinlenme koltuğunuda çok beğendim. Pofidik bir görüntüsü var. Bende o koltuğa uzanıp, bahçe içinde veya deniz kenarında keyif yapmak istiyorum. Çok şey mi istiyorum meleklerim?
  4. Bu pofidik koltuğu çok beğeneceksiniz

Bu pofidik koltuğu çok beğeneceksiniz

Yumuşak koltuk modeli Kürklü koltuklar Özellikle çocuk odalarına çok yakışacak olan bu yumuşak tekli koltuk üzerinde oturmak çok keyifli olsa gerek. Yumuşaklığı ile insanı rahatlatır ve yorgunluğunu alır. Salon dekorasyonunda berjer koltuk olarak da kullanılabilir.

Sayfayı Paylaş