gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bu Kombinler Hotiç'ten..

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bence hepsi ama hepsi birbirinden harika.. En gözde, en moda modeller, renklerle süslenmiş ayakkabı ve çantalar adeta beni al diyor.
    2011 ilkbahar/yaz sezonu ayakkabı modellerinde tasarım olarak öne çıkan baskı türü geçtiğimiz yaz sezonu leopar modası olurken, bu sezon yılan ve timsah derisi görünümü oldukça moda. Hotiç markası da kaliteli deri malzemesi üzerine “animal print” uygulamasını çıkış noktası olarak belirleyen markalardan. Malzeme seçimi ve uygulamanın dışında tasarım öğeleri olarak bol aksesuarları ve gösterişli bir koleksiyon karşımıza çıkıyor. Abartılı çiçek motifleri ve kibar fiyonklar vazgeçilmezler arasında.

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ayyy bu hotiç beni öldürecek kombin yapmayı bilio da birazda indirim yapmayı öğrense ya

Bu Kombinler Hotiç'ten.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotiç'ten Kışa Zevkli Bir Adım

Hotiç'ten Kışa Zevkli Bir Adım

kemal tanca ayakkabı modelleri hotiç fiyatları hotiç fiyat fiyat listesi fiyatlar Siyah ve gri tonlarının hakim olduğu sonbahar-kış sezonunda çarpıcı renkteki aksesuarlar ile yaratılan kombinler dikkat çekiyor. Kırmızı, sarı, yeşil, mor gibi canlı renklerden oluşan ayakkabı, kemer ve çanta koleksiyonuyla Hotiç, çekiciliğinizi bir kez daha vurgulayacak. Sezonun öne çıkan trendi bilek boyunda...
  2. Anne adayları bu kombinleri çok beğenecek

Anne adayları bu kombinleri çok beğenecek

Hem sportif,hem klasik hemde özel gecelerde giyebileceğiniz abiyelerler anne adaylarına çok şık kombinler sizlerle.Hamileler bu kombinlerle çok cici olacak.
  3. Hotiç'ten Net %40 İndirim

Hotiç'ten Net %40 İndirim

hotiç indirim hotiç, ürünleri, modelleri, ayakkabıları, indirim, haberleri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Tüm Hotiç mağazalarında geçerli olan kampanya kapsamında tüm ürünlerde sizi bekleyen %40 indirimi kaçırmayın!!
  4. Bu gün ne giysem diyenler için şık kombinler

Bu gün ne giysem diyenler için şık kombinler

şık kombin modelleri bu gün ne giysem Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda biz kadınların saatlerce dolap önünde bu gün ne giysem diye düşündüğü anlar için tüyolar sunuyor ve şık kombin modelleri aktarıyoruz sizlere :) Evet bu gün ne giysem diye düşünmeyin buyrun size şık kombin önerileri Melek'lerim ;
  5. Hotiç'ten 2013 Yaz Sonu İçin Son İndirim Fırsatı!

Hotiç'ten 2013 Yaz Sonu İçin Son İndirim Fırsatı!

hotiç indirim, hotiç kampanya, hotiç ağustos 2013 Sevgili melekler, ayakkabı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Hotiç, 2013 yaz sezonunun son indirimiyle sizlerle! Eğer yaz sezonu ürünlerinden almak istiyorsanız Hotiç'in bu % 70lik indirim fırsatını sakın kaçırmayın!..

Sayfayı Paylaş