gebe
  1. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0

bu konuyu hiç açmak istemezdm ...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında *AyLinciK tarafından paylaşıldı.

şuan saat gece 04:48 eşim olacak insan içerde yatıo. artık bende şiddete mağruz kalmaya basladım. . herkesin içinde küfür kıyamet ben bunları yazarken o kdr zorlanıyrm ki ağlamamak elde değil. derdimi paylaşcağım kmsem yok kusuruma bakmayın. az önce kavga ettik kollarım mosmor oldu artık kafayı yicem nefes alamıyorum. herkese iyi mutu görünmekten bıktım annem üzlür o üzülür bu üzülüz diye daha yüreğim bişey kaldırmıo bnm bi allahım bide kkuru canım kaldı kıslar kusura bakmayın ciddi derecede sağlığımı kaybettim artık. daha güçlü duramıorum toparlanamıorum son zamanlarda.. kendimide o eşim olack kişiyide allaha havale ediorum elimden gelen herseyi yaptııama inanıyorum çünkü yukrda allahım var. bnm derdimi bilen bi kaç kişi var eminim onlar beni daha ii anlamıştır.

2. Kafa

Kafa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.675
    Ödül Puanları:
    0
    neden dayanıyorsunuz o zaman bu adama madi yönden eliniz sağlamsa yani bir işe sahipseniz...
    koyun kapının önüne görsün gününü,neden ezdiriyorsunuz bu kadar kendinizi,sizde ona vurun gerekirse...

ay gerçekten çok sinirlendim bu erkekler kendilerini ne zannediyorlar

3. peço

peço Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen çekmeyin bırakın aklı başına gelir gerçekten üzülmeyin ona kaybetme korkusu yaşatın o zaman herşey düzelir

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

aylinn canimm :kiamam: balim benim yaaa.. seni ben cok mutlu saniyodum annemmm... hep gülüyodun ..

kuzucuk cekmek zorunda degilsinki... helede baskalari üzülür diye.. üzülsünler nolacak senin aci cekmenden daha mi kötü.. bide sen bu adamdan bebek yapma derdindesin... helede kaynananla ayni evde ikenn.. onlarin bilgisi varmi onlardami esini tutuyor....

sen bence annenle konus canim... anlat herseyi anne bu üzülür ama en azindan derdine derman olur... onlar sana vurmayi birak üzülmeyesin diye ellerinden geleni yaparken baska birinin sana vurmasina asla dayanamazlarki öylede.. hic bi hakki yok sana vurmaya .. hangi devirdeyiz artik onlar gecti.. cok gecsin ve hicte mecbur degilsin :kiss: canim benimmm

ece naz ve elvin berfin bunu beğendi.
  5. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    canim ALLAH yardimcin olsun cok üzüldüm cok zor bir durum jüpiter hakli ama yinede sen bilirsin senin kararin senin evliligin. hepimiz bu yollardan gectik ama zamanla hersey yoluna giriyor ama sabredeceksin. bilmiyorum nekadarlik evlisin ama susma ailene anlat yaninda olsunlarki esin ve esinin ailesi yanliz olmadigini anlasinlar. dayak konusuna gelincede KADINA SIDDETTE HAYIR DIYORUM. ireniyorum erkeklerin bu hareketlerinden. bende ilk evlendigimde yerdim dayagi onun bunun icin, baktim oldugu gibi degil esimi polise verdim kuzu gibi oldu kiz. simdide ALLAHIMA binlerce sükürler olsunki ne dayak kaldi nede baska birsey. ...

6. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    boşan bence ben evli değilim fakat bnm annemi babam bir kere dövdü annem de dayımlara kaçtı o günden sonra babam anneme değil el kaldırmak dokunmuyo bilene.
    yani sende kaç yada utanıyorsan boşan o da olmadı avrupa insan hakları mahkemesine git................

7. emine_büşra

emine_büşra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım allah yardımcın olsun eğer çocuğun yoksa çekme derim ben gerçi sen bi bırak bak bakalım nasıl geliyo peşinden dayak ne demek ya bu kadar kolay mı insan nasıl sevdiğine böyle kıyabilir ...neyse bence sen ezdirme kendini bi çekil bakalım sensiz duramaz inan pişman olur tabii inşallah ve içine atma kimseye söylememezlik etme daha çok üzülürsün.. hem arkanda seni koruyacak insanların olduğunu görünce sana bi daha kolay kolay kabalık etmez diye düşünüyorum... inş düzelir

8. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    kıslar yazdıklarınız beni duygulandırdı... kaynanamlar duyuyo bişey demio çekip gitmeyi isterdim ama zaten eşim habire evden kovuo. bi erkeğe ne kadar karşı koyabilrsiniz ki. inannın öle severek evlendikti biz askımız için dünyayı yıkıcağımızı sanıooum ben yıkıldım ama... daha geceden 3.30 dan beri uyumadm b,işeyde yemedm esimmi hiç görmedm bile napcam ben allahm bana bi işaret göstersin inşallah.

9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    anamm bu ne yaaa :S aylinn yavrum ne bu halin senin yaa tek göz odada kaynana kayın kahrı çek bide koca derdimi çekiyorsun
    bak hayatta hiç kimseye boşan asla demem sanada demem ama çekmede bunları git annenlere bırak üzülünde üzülsünnn kimse senden kıymetli değil

bunalr seni iyice sahipsiz sanmışlarr yaa gücünü göster he baktın olmuyormu bırak gitsin
    ev yok bartk yok huzur yok üstüne dayak var horlanma var ezdirme kendini yavrum bırak gitsin
    git biraz anennlere kafanı dinlee
    çok snir oldum yaa

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  10. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  11. jupiter

jupiter Forum Okuru

kiz desin istedigi kadar desin nolacakk askin ugruna bunlar cekilirmi deli olmaa.... sen bi gitmeyi dene ama öyle aa bak gidiyom gitme dersen gitmem ayaklarina degil harbiden de bende seni hic istemiyomm bak sensiz kalinca nasil akli basina gelecek... anasi bunu zaten sevmiyo demistin o zaman anlar kiymetiniii

12. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ama boşan git bırakma duygusunu yaşat hiçbişey öyle koay olmuyo biliyomusunuz zaten ortada bi yuva yokki yıkın diyosunuz bende bunları yaşadığım için çok iyi anlayabiliyorm gitmek kolay değil gidersen herşeyin göze alacaksın nasıl evlenip herşeyi karşına aldığın gibi ben 3 yıldır evliyim aynı şeyleri yaşadım ki hala yaşıyorm üstelik kaynanamla yaşayıp 15 ay asker bekledm fedakarlık mı erkek için okadar boş sözlerki ben 2.5 yıldır gitmeyi düşündür gidemedi verem oldum yine çektm kime oldu olan bana ama herşeyi akışına bıeraktım şimdi hamileym değişen bişeymi var yok aynı adam aynı koca ama gitmek...hiç o kadar kolay değil çok şeyle başbaşa kalınıyo allah yardımcın olsun cnm bol bol dua et yada öyle bi karar al ki pişman olma.

13. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Canım anlat annenlere eminim ki arkanda olucaklardır. Biraz onlarda kal arayıp sorma ki anlasın değerini. Kendini ezdirme böyle susup oturursan sürekli aynı şeyi yaparlar ezerler seni. Acımazlar...

Nasıl el kaldırabiliyolar ya hiç anlamıyorum. Kesin vurma sebebi de incir çekirdeğini doldurmucak cinstendir. Hem konu ne olursa olsun bi kadına değil hiç kimseye el kalkmaz ki.

Sinir oldum yaa. Kıyamam sana... Allah yardımcın olsun canım dua et...

14. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0

ben bu kahkaha dolu smileleri hiç yakıştıramadm bu konuya keske özelden birbirnize yazsaydınız ayıp 0oldu ben. tabi çeken bilir diye bıoşuna dememişller.

15. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    aylinimm tatlımm kıyamam ben sana ya.bitanem eğer bugün karşı çıkmazsan bu dayağa ilerde önünü alamazsın canım.kendini ezdirme.bence annenlerle konuş canım.insan evladı kolay yetişmiyo,ne çabalarla büyüyoz.eminim annenler kır dizini otur demezler.baban veya dayın amcan artık kim varsa çeksin konuşsun eşini,acık gözü korksun canım.hem bir sürü sıkıntı çekiyon üstüne bide dayak atıyo kimki o sana vurmaya hak buluyo:(bak canım eğer göze alabiliyosan boşanmayı,ilk şiddet gösterdiği an çık git en yakın karakola alsınlar içeri bakalım o kadar kolaymı vurmak.gerekirse şiddet görüyorum diye dava aç.yada bnları yapamazsan bidaha bana vurursan yaşayacak olduklarını kendin düşün göze alabiliyosan vur de sen tehtit et.ama bence burda en mantıklısı aileni devreye sok yanlız olmadığını anlasın.ama bi müddet uzak kalsa senden anlar gibi geliyo kıymetini..rabbimm yardım etsin evinde kim huzursuzsa allah ım sıkıntılarını dindirsin.bol bol dua et tatlım.

bu konuyu hiç açmak istemezdm ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu konuyu sakın okuma!

bu konuyu sakın okuma!

sakın okuma bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!! Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun! Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların...
  2. ...hiç bitmeyen bu sabah...

...hiç bitmeyen bu sabah...

Bu sabah da senden vazgeçtim, bütün sabahlar gibi... güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı,oyuncak dünyamın kapılarından çıkıp,girdim insan kalabalığına... bu sabah da senden vazgeçtim, kanlı bir gülücük dudağımda... Bu sabah da senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursam, belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkın,gözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz...
  3. sinirlenince bu konuyu okuyun

sinirlenince bu konuyu okuyun

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin...
  4. Hiç Bir Erkeğin Anlayamayacağı Kadınca Konular

Hiç Bir Erkeğin Anlayamayacağı Kadınca Konular

Erkeklerin kendilerini kadınların yerine koyup onlar gibi düşünemeyecekleri durumlardır. mesela; ayrılıklarda yaşanan o acılı annelik duygusunu... o’na pişirilen yemek sırasında nasıl da mutlu olunduğunu... "acaba beni terk edecek mi?, aldatacak mı?" dürtüsünün sancısını... rimelin sebepli akmasını... sırf bir kerecik sesini duyabilmek için gece yapılan telefon...
  5. hiç bu kadar gülmemiştim

hiç bu kadar gülmemiştim

daha lise 1 deyimmm 15 yaşımdayımm sınıfta uyuz olduğum atta gıcık olduğum hatta sürekli tartıştığım bi kız vardı bir gün buna napabilirim diye düşünürken ewde çekmecede karıştırıyorum tabi allah bilir ne arıyorum ulen bi baktım kare biçiminde bişiler cıvık cıvık muşambamsı bişey içinde üzerini okudum ananmmmmmm prezervatif hahahahahah aldım bunu açtım okadar cıvıkki ıyyyy bu kadar...

Sayfayı Paylaş