gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bu konuyu sakın okuma!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sakın okuma bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!! Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun!

Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması için bir yazı var burada ve sen buna aldırmadan okuyorsun. Bu işten ne zevk aldığını sorabilir miyim sana? Çok Merak ediyorum,
    başka işin yok mu senin?
    Okuma bu yazıyı . Bak hala okuyor, ım ya. Vakit varken şunu okumayı bırak işine gücüne bak. Burada hayatını değiştirecek bişey mi arıyorsun? Okumaya devam ederek beni sinirlendirdiğinin farkında mısın? Okumasana ya.

Yok yok sen adam olmazsın. İnsana bi kere laf söylenir ...Okuma dediysek okuma işte Tabi sallayan kim? Bu yazıda hiçbi şey yok vakit kaybı valla benden söylemesi . Yeter ya okuma işte. İşine gücüne git. Başka bloglara, sitelere git gez dolaş . Üff sıkıldım . Ne bekliyorsun hala bu anlamsız yazıdan? Mesaj vermemi mi bekliyorsun?

İyi hadi kazandın... Artık sıkıldım çünkü.... İşte mesajın:
    ;Sigara sağlığa zararlıdır;
    Umarım başın göğe ermiştir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: bu konuyu sakın okuma!
    ayy aşk olsun:D:Dokuma dedikçe merakımdan okudum ama hep fırça kaymışsın :D:Dişte biz meraklı varlıklarız:)
    emeğine sağlık canım;)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

her zaman yasak olan şeyler merak uyandırır
    oku deseydın belkı okunmazda:D
    emeğıne sağlık admınım:D

4. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ne meraklıyım ya..ama ilk düşen ben değilmişim neyseki ordan yırttık:Dokuma dedikçe okuyasım geldi neden acep:D

6. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet valla okuma dedikçe yazı daha bi tatlı geliyor okumaya devam ediyor insan allahım ne meraklıyız burda yazanları meraklı diye ilan edertiz artık ***** önderliğinde:D

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    itiraf ediyorum bende okudum ne kadar meraklıymışım :D ellerine sağlık

8. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hhaaaahahha..ya bende sonunda baska bısey beklıodum..ama yınede guzel sıgara ıcenler için...

bu konuyu sakın okuma! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sinirlenince bu konuyu okuyun

sinirlenince bu konuyu okuyun

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin...
  2. sakın okuma !!!!!!!!!!!!

sakın okuma !!!!!!!!!!!!

Bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!! Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun! Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması...
  3. Unutkanlar bu haberi okusun

Unutkanlar bu haberi okusun

deney, unutkanlik, önlem, ilaclar, umut, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirisniz Unutkanlar bu haberi okusun Almanya`da fareler üzerinde yapılan araştırmaya göre, beyindeki moleküler değişimler öğrenme ve hafızaya ilişkin genlerin işleyişini engelliyor. Almanya`daki Göttingen...
  4. Bu ürünleri sakın almayın!

Bu ürünleri sakın almayın!

bu konu;kozmetiklerin zararları,tehlikeli olan kozmetikler hakkında bilgiler vermektedir Kadınların vazgeçilmezidir,kozmetikler..Cilt bakım kremleri,losyonlar,cilt temizleme ürünleri,ıslak mendiller her kadının makyaj çantasında bulunan kozmetiklerdir.Peki hanımlar bu makyaj malzemelerinin tehlike saçtığını söylesek ,bakım ürünlerinden vazgeçermiydiniz? Sağlık Bakanlığının hayata...
  5. Bu Şifreleri Sakın Kullanmayın!

Bu Şifreleri Sakın Kullanmayın!

şifre seçimi şifre seçenekleri Sevgili melekler, günümüzde en çok kullandığımız elektronik ürünlerin başında elbetteki bilgisayarlar geliyor. Hal böyle olunca da herkesin bir skype adresi, face ya da twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında hesapları bulunuyor. Bu gibi hesaplar için de pek çok şifre kullanıyoruz. Google, yaptığı bir araştırmada internet kullanıcılarının online hesaplarını...

Sayfayı Paylaş