gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Bu köpek sennmi??

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Hemşerim cok sağlam dişin varmış ya [​IMG]

bu köpek seninmi şeylerimi kopardı bak ağızında

bak bu senin kameran,buda denetim yapan denetcilerin

kafe alıyorum uykum acılsın deye

saat kac abi ya bilemedim

buradan herkez gecemez

hava kararınca otomatik yanıyor

bedava seyretmek varken bilet kim alır ya

Bu köpek sennmi?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Köpek Tam 203 Yaşında

Bu Köpek Tam 203 Yaşında

Adı Bella... O bir Labrador ve dünyanın en yaşlı köpeği... Tam 203 yaşında... İşte Bella; Bir köpek ortalama 15 yıl yaşıyor. Ama Labrador cinsi Bella tam 29 yaşında... Bu da insan yaşına göre tam 203 ediyor... Çünkü köpeklerin 1 yıl yaşayan köpek insan yılına göre 7 yıl yaşamış oluyor... Bella'nın dünya üstünde yaşayan en yaşlı köpek olduğuna inanılıyor. Adı Bella David Richardson ve...
  2. Köpekler

Köpekler

Köpekler Özellikleri Başı az çok uzun, üst çenede üç, alt çenede dört kesici dişi bulunur Ön ayakları beş, arka ayakları dört parmaklıdır Tırnakları kedi gibi çekilebilme özelliğinden mahrumdur Hayat Gündüz ve gece faaldir Koku alma ve işitme duyuları keskindir Görme mekanizması, sarı ve mavi renkleri daha iyi algılayabilen yapıdadır Zeki olduğundan kolayca terbiye edilebilir Sahibine...
  3. Bu da Köpeğiniz İçin Astroloji!

Bu da Köpeğiniz İçin Astroloji!

Köpeğiniz kararsız mı? Yoksa evin reisi o mu? Kediniz dost canlısı mı? Ya da elinizi uzattığınızda tırnaklarıyla canınızı mı acıtıyor? Kediniz sokak meraklısı mı? İngiliz medyum Craig Hamilton-Parker tüm bu soruları yanıtlıyor. Medyuma göre, köpek ve kedilerin de tıpkı insanların gibi burçları bulunuyor, eğer hayvanınızla iyi geçinmek istiyorsanız burcunu ve burcunun özelliklerini...

Sayfayı Paylaş