gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

BU korku evinde dolaşmaya ne dersiniz:D

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bakalım ne kadar cesursunuz ben biraz tırstım ama sesli bakın sesler efektler çok hoş :DAmam devam etmesi için bazı neslelere tıklamanız gerekiyor :)

http://www.sinthaistudio.com/rooms.htm

:ruyam::ruyam::ruyam::ruyam::ruyam:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    güzeldi cnm :):)
    ben pek korkmadim :S aslinda korkakimdir ama :):)

tskler tatlim :)

BU korku evinde dolaşmaya ne dersiniz:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkudan :D

korkudan :D

İlkokul birinci sınıftaydım.. :) Okulun ilk ayları daha... Öğretmenimiz okumaya başlamamız için " Ali ata bak, Işık ılık süt iç, Emel eve gel.. " :D fişlerini tahtaya asıp, herhangi birini sorduğunda bizim o fişi cetvelle göstermemizi ve tekrar okumamızı istemişti.. Ben öğretmenimizin önündeki ilk sırada oturuyordum, tahtaya ilk ben kalkmadan önce yanımdaki kız arkadaşım " ben...
  2. Nedir bu korku?

Nedir bu korku?

Bugün genel müdürümüz geldi ve tüm personelin bugun burda olması gerektiğini istedi.. eksilmeye ve deişime gideceğinide ekledi.. herkezde bir korku bir heyecan benim yerim katii kesinlikle öyle yada böyle bir değişim görünmüyor fakat geldi diyemi nedir bir heyecan bi heyecan.. kalbim durcak aklımda hiç bir şey yok.. sanki iş hakkında hiç bir şey bilmiyorum gibi.... Nedir bu şef, müdür,...
  3. Dağ Evine Ne Dersiniz?

Dağ Evine Ne Dersiniz?

Kimimiz denizi güneşi severken kimimiz ise yeşili dağ bayırı sever.... Şimdi sizlere harika bir dağ evini ve dekorasyonunu göstericez... ben bayıldım peki ya siz?
  4. Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Erkeklerin hepsini genellememek koşuluyla bir konuya kafamı çok takıyorum. Bu erkek milleti neden aç gözlü? Sorun erkekte mi yoksa kadında mı, hala çözmüş değilim. Çok güzel eşi olan da aldatıyor, çok seven de. Tek gecelik ihanetleri aldatmadan saymayan pek çok erkek tanıyorum. Erkekler neden aldatıyor? Bir erkek aldatmaya neden ihtiyaç duyar? Erkekleri ihanete iten sebepler neler? Kadın...

Sayfayı Paylaş