gebe
  1. meryağtuğ

meryağtuğ Forum Okuru

Bu ***** korkunç ve acı verici lütfen yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında meryağtuğ tarafından paylaşıldı.

Sevgili admin ; çok sık ve entrasan rüyalar gören biriyim içlerinde bir ***** var ki çok sık gördüğüm beni çok korkutuyor..kısaca özet geçiyorum lütfen tercüme edin
    Vücudumda karın bölgemde dışarıya doğru uzayan erkek organı oluyor ve büyüyor dışarıya doğru çıkıntı oluşuyor ve aşırı dereede acı veriyor bana .elimle tutuyorum ve içeri doğru bastırıyorum yine çıkıyor ve çevremdekiler bunu görüyor şok oluyorlar...anlam verilemiyor rüyamda da...ben bu rüyayı çok sık görüyorum.günahtan kaçınan korkan biriyim neden böyle bir rüya beni buluyor lütfen yardım edin :(

Bu ***** korkunç ve acı verici lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Depresyondayım kızlar lütfen yardım edin nasıl atlatırım ben bu illeti ?

Depresyondayım kızlar lütfen yardım edin nasıl atlatırım ben bu illeti ?

Derpesyon nasıl atlatılır kızlar ? İlaçta kullanmak istemiyorum ama çevremdeki hiçbirşeyden zevk almıyorum. Çocuklarımdan eşimden, yada izlediğim herhangi bir proğramdan. Böyle sanki boş boş yaşıyormuşum gibi geliyor bana. İnanılmaz rahatsızlık duymaya başladım bu durumdan. Tüm arkadaşlarım nerdeyse benimle ilişkilerini kesmek üzereler. Robot gibiyim. Ne tavsiye ediyorsunuz. Hayattan zevk...
  2. sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem...
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş