gebe
  1. ela nil

ela nil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu kösede benim olsunn...hepinizi beklerim:)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında ela nil tarafından paylaşıldı.

işimden fırsat buldukça köşemde sizi ağırlamaya çalışıcam arkadaşlar. köşemden ilk size sölemek istediğim. ek iş arayan, oyalanmak için bişiler yapmak isteyen bayanlar katalogla evden satış yapmak isyenler olursa lütfen bana yazsın. siz veya çevrenizde böle bi işle uğraşmak isteyen olursa özelden yazarsanız sevinirm. bende bi arkadaşım aracılığıyla yeni başladım. ama arkadaşım çok ii miktarda para kazanıyo evde oturduğu yerden. bana mantıklı geldi. bi kaybınız olmaz satış yaptıkça kazanırsınız. satış yapamadığınız zamn bi kaybınız olmuyo.daha fazla bilgi almaka isteyen olursa özelden yazsın.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Köşen hayırlı olsun.Bol sohbetler dilerim...

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

bu kösede benim olsunn...hepinizi beklerim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaslar Burasi Benim KÖsem Oturmayin

Arkadaslar Burasi Benim KÖsem Oturmayin

Burasi Beim Sakin Oturmayin Bu KÖseyi Özel Ayirttim Haaa:d
  2. Burasida Benim Kösem olsun...

Burasida Benim Kösem olsun...

Merhaba kizlar burasida benim kösem buyurun gelin sohbet edelim :D Buda Bizim Mekan Beklerim
  3. Bekle Beni

Bekle Beni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. burasi da benim kösem

burasi da benim kösem

Burda her melegin bir kösesi var galiba, ben yeni sayilirim burda kendime bir köse acayim misafirlerimi iyi agirlayim dedim. Bunalari da sizler icin hazirladim umarim afiyetle yer icersiniz

Sayfayı Paylaş