gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu kuşlu mumluklara bayıldımm

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mumluk modelleri Kuş figürlü tealightlıklar

Evimde kaçtane mumluğum var bilmiyorum. O kadar çok seviyorum ki mumlukları, dayanamayıp alıyorum. Romantik akşamlarımızda kullanıyorum :) Misafir ağırladığımda soframda da kullanıyorum. Eşimle balkon keyfi yaparken akşamları mutlaka balkon dekorasyonuma uygun mum yakarım. O kadar mumluğum var kullanayım değil mi:) Bu kuşlu mumlukları gördüm ve gene içimde yoğun bir satın alma dürtüsü uyandı .Biri beni durdursun:)

Bu kuşlu mumluklara bayıldımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu çantalara bayıldımm!

bu çantalara bayıldımm!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ben bu banyolara bayıldımmm

ben bu banyolara bayıldımmm

kaynak:kankarizma.com
  3. Bu çocuk odası halılarına bayıldımmm

Bu çocuk odası halılarına bayıldımmm

Çocuk halıları Çocuk odası halıları Çocuklar için olan ürünlere baktıkça ya çocuk olasım geliyor ya da doğurasım:) Nerde benim çocukluğum. Benim çocukluğumda bu kadar çok seçenek yoktu hiçbirşeyde. 1 tane bebeğim vardı o kadar. 2 ya 3 kıyafetim. Odam rengarenk bir oda değilde normal halısı perdesi olan bir odaydı. Ama devir değişti. Boşuna demiyoruz şimdiki çocuklar çok şanslı. Umarım kıymet...
  4. Ben bu mumluklara bayıldım.

Ben bu mumluklara bayıldım.

Mumluk modelleri Kuşlu mumluk çeşitleri Mumlara ve mumluklara hiç dyanamıyorum. Ama en yapayım o kadar güzel dekoratif mumluk modelleri var ki dayanamıyorum. Hem alıyorum hemde kendim yapıyorum. Limon kabuklarından mumluklar da çok şıklar. Bu mumlukları gördüğümde de çığlık atıp bunla ne şirin şeyler dedim ve sizinle paylaşmak istedim meleklerim. İşte kuşlu mumluklar;
  5. Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

oturma odası dekorasyonu Harşika dekorasyon örnekleri Oturma odamı yeni dekore ettim ama etmemiş olsaydım kesinlikle bu örneği uygulardım. Çok şık oturma odası dekorasyonu olmuş meleklerim özellikle kullanılan abajur modeline bayıldım.

Sayfayı Paylaş