gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bu Lunaparka gidermisiniz ?

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Bu Lunaparka gidermisiniz ?

Son düzenleme: 1 Aralık 2009
  2. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yükesklik korkum var daha hayatimda dönmedolaba binmedim ama böyle tür seyleri cok severim ilgin birseye benziyor burda olsa giderdim :D:D

4. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy bayılırım valla miss gibi adrenalin kokusu müthiş resimlere bakınca bile heyecanlandım bir hareket geldi canlandım Gülüm teşekkürler şimdi orda olsam da tadını çıkarsam ooofff oofff....

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yükseklik korkum var :uhu: Resimden bile basim döndü :S:S:S:S

6. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yükseklik korkum var benimde bindiğimi düşününce başım döndü bile şimdiden bi binsem neler olur acaba :S

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    benmde yükseklik korkum var ben bunlara bakarken bile korkarrım 4. katta oturuyorm asla cam silmediğim gibi aşağı bile bakmam böyle bi yere gidersem ordan hastanelk olurum heralde

9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :tsk:asla gitmem..gidememm :)

Bu Lunaparka gidermisiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lunaparka Gİdeceksenİz İkİ Kere DÜŞÜnÜn

Lunaparka Gİdeceksenİz İkİ Kere DÜŞÜnÜn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Butan

Butan

Butan Coğrafi Verileri Konum: Güney Asya, batısında ve güneyinde Hindistan, kuzeyinde Çin yer almaktadır. Coğrafi konumu: 27 30 Kuzey enlemi, 90 30 Doğu boylamı Harita konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 47,000 km² kara: 47,000 km² su: 0 km² Sınırları: toplam: 1,075 km sınır komşuları: Çin 470 km, Hindistan 605 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) Denizleri: yok (kara ile çevrili) İklimi:...
  3. Haksızlık budur

Haksızlık budur

Herkesmi çıkarcı oldu ne .. kimse kendinden bir başkasını düşünmez hale geldi.. hep ben hep ben.. Bir örnek vermek istiyorum uzun zamandır beynimi kurcalayan birşey .mesela iş hayatı . Akşam olur çıkma saatin gelir ama elindeki işi bitirmeden çıkmassın buda en az yarım saatini alır hadi onuda geçtin çıkma satin gelir ordan bir ses şunlarıda hallet öyle çık! Ama sabah 10 dk bile işe geç...
  4. 3 aylık anneyim diyet yapsam sütüm gidermi ?

3 aylık anneyim diyet yapsam sütüm gidermi ?

Merhaba.Ben 3 aylık anneyim.Ama feci kilo aldım, acilen vermek istiyorum ama bazı sorularım var size? Tecrübeli anneler yanıt bekliyorumm: 1-Vücudumda sezaryen ödemi olabilirmi ? 2-diyet yapsam sütümde azalma olur mu ? 3-henüz regl olmadım ilgisi olabilir mi?
  5. Lunaparka Gidip Dinoconda'ya Binmeye Ne Dersiniz?

Lunaparka Gidip Dinoconda'ya Binmeye Ne Dersiniz?

hız trenleri roller coaster Sevgili melekler, lunaparkın seyretmesi en zevkli ancak binmesi yürek isteyen hız trenlerini bilirsiniz. Ülkemizde de bulunan hız trenleri şimdi sizlerle paylaşacağımın yanında daha az heyecanlı kalır herhalde :D:D Şimdi uzun bir yolculuğa çıkalım ve Çin'e uzanalım. Meşhur Theme Park'a girelim ve Dinoconda'ya bir binelim bakalım. 8 dakikalık bu heyecan dolu...

Sayfayı Paylaş