gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

bu masa türüne bayılıyorum

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

mutfak masası modelleri Küçük mutfak masası modeli
    Bu mutfak masası modelini çok beğeniyorum. Daha önce biz mutfak masası araştırmasına çıktığımızda görmüştüm bu masa modelini. Sandalyeleri tamamen masanın içinde kayboluyor sadece masanın etrafında bir sınır oluşturuyorlar. Yanlız diğer masalara göre biraz alçaklar. Siyah ve kırmızı rengi vardı gördüğümüz yerde o yüzden etrcih etmedik. ama krem tonlarında olsaydı almıştım bu puzzle mutfak masasını.

bu masa türüne bayılıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu da bir dans türü --> Paso Doble

Bu da bir dans türü --> Paso Doble

paso örnekleri fransızca dans müzikleri ispanyol dans çeşitleri ispanyol türleri "Paso Doble" terimi dansın kültürünü pek de çağrıştırmayarak "iki adım" anlamına gelir. Tıpkı İspanyolların boğa güreşlerindeki gibi erkeğin bir matadoru ve kadının da pelerinini temsil ettiği bu dans sadece anayurdu İspanya ve Fransa da değil, tüm dünya çapında etkisi yok olmayacak...
  2. kızlar bu yakışıklıya bayılıyor==>Duncan James

kızlar bu yakışıklıya bayılıyor==>Duncan James

duncan james ve eşi duncan james diyeti
  3. Bu Masum Günah İkimizin..

Bu Masum Günah İkimizin..

bu masum günah ikimizin Bu Masum Günah İkimizin.. Aklımda bir siyah sözcük.. Senden bana hatıra.. Karanlık geceler şahidimdir.. Hoşçakal diyemem sana.. Sende ben gibi hissediyorsan hala.. Ben burada yüreğim rehin.. Sen orada yalnızlık zehir.. Bu masum günah ikimizin.. Gitme ne olursun.. aLıntıdır..
  4. Bu masa modeline bayılacaksınız

Bu masa modeline bayılacaksınız

Su akan masa modeli İlginç masa tasarımları Bahçeli ve süs havuzlu evler için ideal olan bu üstünden su akan masa modeli çok yaratıcı ve çok hoş bir fikir. Her ne kadar masanın yanlarına oturmayı imkansız kılsa da bu masa modelinin bahçe dekrasyonuna renk katacağı kesin.

Sayfayı Paylaş