gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bu masaüstleri de benden

Konu, 'Wallpaper & Duvar Kağıdı' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

komik masaüstleri komik masa üstleri aşk masaüstleri isimli [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu masaüstleri de benden

bu masaüstleri de benden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda benden

buda benden

face in hole benzeri siteler faceinhole gibi siteler face in hole nasıl kullanılır faceinhole nasıl kullanılır tarzı arkadaşlar yeni üyeyim sizinle paylaşmak istedim.inş bu konu yoktur. face ın hole dan sizde harikalar yaratabilirsiniz... bakın bana nasılda güzel oldum hehe... hadi sizde deneyin ve paylaşın bizimle...çok eğlenceliii
  2. buda benim köşem gelin denize

buda benim köşem gelin denize

off sıcaklardan bunaldım benim köşemde deniz kum ve güneş tadını çıkaralım istanbulda giden kimler varrr
  3. Bu köşe de benim köşem

Bu köşe de benim köşem

ben yeni sayılırım yalnızlık tan üye olmuştum ama kızım yürümeye başladı yalnızlık uçtu gitti kısacası bana arkadaş oldu hayatı seviyorum kızımı seviyorm eşimi seviyorum .HERKESİ KÖŞEME BEKLİYORUM
  4. Benim Derdim de Bu:(

Benim Derdim de Bu:(

merhaba kızlar forumu uzun zamandır takip ediyordum sonunda üye oldum. sizinle paylaşmak istediğim bi derdim var fikirlerinizi istiyorum gelelim konumuza ben üni. son sınıf öğrencisiyim 2 yıllık bi ilişkim var sevgilimde benim okuduğum okulda asistan ama bölümlerimiz farklı yani benim dersime filan girmiyo 1. sınıftayken girmişti o kadar. sorun ettiğim şey sevgilimin okulda benimle yanyana...
  5. Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de

Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de

işte benim stilim,bu tarz benimin yeni adı,tv8 işte benim stilim TV8, mahkeme kararı doğrultusunda ' Bu Tarz Benim' olan programının ismini 'İşte Benim Stilim' olarak değiştirdi. Show TV'de ise programın ismi aynı kalırken içerikte değişikliğe gidildi. Dünkü yayından itibaren itibaren, kızların aynı temalı kostüm ile düello şeklinde birbirleri ile yarışacağı programda, artık erkek...

Sayfayı Paylaş