gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, saçları kısa olanlar ya da kestirmek zorunda kalıp da bir an önce uzamasını isteyenler için harika bir haberimiz var. Denenmiz ve çok iyi sonuç vermiş bir maske tarifi ile karşınızdayız. Bu maskeyi uygulamaya başladıktan 1 ay sonra saçlarınızdaki değişimi ve uzamayı siz de farkedeceksiniz. İşte saç uzatan maske tarifi...

Malzemeler: Sinameki Otu, Badem Yağı, Bemiks Ampül ve Su.

(Sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz.Bemiks ampül de eczanelerde satılıyor.3-4 tl gibi bir fiyatı olması lazım, ampülü ucundan kırıp karışıma ekliyoruz)

Hazırlanışı: 1 tutam sinemakiyi,bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.Süzdükten sonra ılıyınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın ( bu sırada streçle saçlarınızı sarıp bekleyebilirsiniz.) Bu maskeyi duşa girmeden önce yapmanızı tavsiye ederim.

Bu maskeyi haftada 1 uygulamalısınız.

Biraz kokusu sizi rahatsız edebilir ama düzenli olarak yaparsanız hemen faydasını göreceksiniz .

Özellikle 1.aydan sonra saçlarınız daha hızlı uzamaya başlayacak.

Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba özay 1 ay sonra doğuracak

Tuğba özay 1 ay sonra doğuracak

esra erol ne zaman doguracak esra erol ne zaman doğuracak ebru gündeş doğuracak doğuruyor Manken Tuğba Özay, yaklaşık iki yıldır çıkması beklenen albümünü önümüzdeki ay piyasaya çıkaracağını söyledi. 1.5 yıldır doğum sancısı çektiğini belirten Özay, "Kasımda doğuracağım. Son yılların en iyi albümünü yaptım " dedi. Önceki gün bir mağaza açılışına Oya Aydoğan'la birlikte katılan ünlü...
  2. Saçlarımız çabuk uzayacak!!!!!!

Saçlarımız çabuk uzayacak!!!!!!

Saçınızı kestirdiniz.Kadınca bunalımlar böyle ani kararlar vermemize sebep olur bilirim.Benim de çok başıma geliyor.Bir esiyor hemen gidip saçlarımı kestiriyorum ama uzun saçlı güzel hemcinslerimi görünce açıkcası çok pişman oluyorum. Saçlarımı neden kestirdim diye kendime çok kızıyorum.Saçları kestirdiğinizde sizin de pişmanlıklarınız olur ve aklınıza hemen şu soru gelir: Saçlarım nasıl hemen...
  3. Bu Maskeler Saçlarınızı Güçlendiriyor

Bu Maskeler Saçlarınızı Güçlendiriyor

Bu konu; saç güçlendiren maskeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlarımızı her daim güzel görünmesini istediğimiz, sağlıklı olduklarında pırıl pırıl görüntüsüyle güvenimizi yerine getiren doğal mücevherlerimizdendir. Bakımlı saçlara sahip olmak genetik mirasın yanısıra düzenli bakımı gerektirir. Biz de bu sayfamızda saçlarınızın güçlü kalabilmesi için...
  4. Bu Maskeyle Saçlarınız Güçlenecek!

Bu Maskeyle Saçlarınız Güçlenecek!

saç güçlendirici maske, saç maskesi, saçlarınızı güçlendirecek maske Sevgili melekler, kadınların en çok önem verdiği yerlerinin başında gelen saçlar, biraz bakım ve ilgiyle sağlıkla parlar. Bunun için saçınızı iyi tanımanız, uyugn bakımları uygulamanız gereklidir. Eğer saçlarınızın eski canlılığını kaybettiğini düşünüyorsanız, aşağıdaki makalemizde yer alan Suna Dumankaya'nın saç...
  5. Tarçınlı Maskeyle Saçlarınız  Çok Hızlı Uzayacak!

Tarçınlı Maskeyle Saçlarınız Çok Hızlı Uzayacak!

saç uzatan maske, hızlı saç uzatan maske, saçlarım uzamıyor Sevgili melekler, Cassia bitkisinin kurutulmuş iç kabuğu olan tarçın, yemeklerimize tat vermekle kalmıyor, içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve antioksidan özelliği sayesinde çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde son derece fayda sağlıyor. Saç dersini uyararak saçların daha sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlayan tarçın bakın nasıl...

Sayfayı Paylaş