gebe
  1. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu mektup sana !!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında gönülHECESI tarafından paylaşıldı.

Bu mektup sana…hani eskiden canım dediğim sen vardın ya işte ona bu mektup… Belki hüzünlenirsin diye göz yaşlarımı akıtmadım korkma mektuba… Bakarsın hatanı anlarsın incitmezsin bir daha kalpleri diye yazıyorum
    Korkma ben alıştım yaşamaya senin bıraktığın o kırık kalple…
    Şimdi nerdesin ne yapıyorsun kimin elini tutuyorsun yada kime aşkım diyorsun bilmiyorum...
    Ama sakın incitme onların kalplerini…
    Benim suçum demek ki seni çok sevmekmiş…
    Yoksa sen bunları yapacak biri değildin,belkide…
    Hatırlıyor musun o günleri hani birbirimize seni çok seviyorum derdik…
    Ne kadar güzeldi o günler sana anlatamam çünkü anlamazsın!
    Hiç düşündün mü bilmiyorum bensiz yapabilir mi acaba diye
    Ama hiç zannetmiyorum çünkü sen bencil bir kalp taşıyorsun biliyorum…
    Hani senin için her şeyi yaparım derdim, bende yaparım derdin hatırlıyor musun?
    Ama sen hiçbir şey yapamazsın çünkü sen sadece arkadan vurursun…
    Belki hüzünlenmişsindir, dur bekle pencereden dışarıya bak gözünü kapat
    Ve biraz bekle… Evet unuttun değil mi yazdıklarımı!
    Hayır deme kendini kandırırsın, beni kandırdığın gibi…
    Bu arada bizim şarkımız vardı hatırladın mı?
    Ben hiç unutmadım ki çünkü hep onu dinliyorum…
    Yalnızlık… Bilir misin bu duyguyu?
    Ben çok iyi bilirim çünkü aldatan bir kadın gibidir yalnızlık…
    Karanlığı bilir misin peki?
    Çok çaresiz kalırsın hani tutunacak dalın kalmaz ya işde öyle bir şey…
    Nerden bileceksin ki..!
    Şimdi ben hem yalnızlığı hem de karanlığı yaşıyorum senin umurunda olmasada…
    Belki geri dönmek isteyeceksin bana
    Sanacaksın ki bende döneceğim sana
    Ama yanılıyorsun,sana bir sözüm var ve tüm cesaretinle kazı beynine;
    - BAZI ŞEYLER AFFEDİLEMEYECEK KADAR BÜYÜKTÜR,
    AMA AFFETMEK BÜYÜKLÜKTÜR…
    SENİ AFFETMEK BÜYÜKLÜKSE,BIRAK YALAN DÜNYADA BEN KÜÇÜK KALAYIM!..
    Evet…bir şelale kadar hırçın geldi sana belki yazdıklarım;
    Ama su kadar berrak duygularımla akıttım sayfaya merak etme!
    Sen zaten merak etmezsin ki!
    Çünkü sen,çünkü sen…

ALINTI
    :Laie_15: veriLdiyse özür diLerim... :Laie_15:

bu mektup sana !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşıksan bu mektubu okumalısın

aşıksan bu mektubu okumalısın

Mektup Serserime Elime son kez aldim kagit kalemi, Bu sana son mektubum. Postaci son bir kez haber getirecek benden sana. Canim bilirim aldirmazsin hicbirseye, ne sevgiye nede hislere. Simdi elimde bir sigara var, bugün cok ictim, bilirim kizacaksin 'icme demistim' diyeceksin. Ama ben yine ayni cevabi verecegim: Dertliyim. Son kez bu kalp derdinle dolu. Bu mektubumda seni ne kadar sevdigimi...
  2. bu mektup size efendim

bu mektup size efendim

Bu mektup size Efendim.. Size sevdali milyonlar adina yaziyor, size gonderiyorum. Icinden gecenler tam anlamiyla anlatmaya ki fayetsiz kaliyor kelimeler, cumleler bir bir devriliyor belki ama size layik olmayan askimi bu mektup ile size sunuyorum.... Sizin asirlar once bahsettiginiz bir asirda yasayan bir ummetinizim. Efendim ben uzerine gunes dogan, namlazlarinda o manevi derinligi...
  3. bu sana yazdığım son satırlar....

bu sana yazdığım son satırlar....

Bu sana yazdığım son satırlar Bu dinlediğim son şarkımız üstümüze söylenmiş Kilit vurdun kalbime kutlarım Ne bundan böyle sevdaya dair bir şeyler bekleyebilir yüreğimden Nede nefret edebilirim birilerinden Ben hamal değilim ki kahrını taşıyayım Alın artık üzerimden hayata dair ne varsa Alın bu sevdaya dair acıları paylaşın aranızda Sen sanıyorsun ki kolay geliyor gidişin bana Arkanı döndüğün...
  4. Bu mektup tarihe geçecek...

Bu mektup tarihe geçecek...

. İşte Gülay Göktürk'ü yıkan isyan mektubu! Kara bir gün "Hep birlikte vatandaşlıktan çıkmak için İçişleri Bakanlığı'na dilekçe verelim. Birleşmiş Milletler'in Vatansız Kişilerin Statüsüne İlişkin Sözleşme'sinin tanıdığı haklardan yararlanmak üzere BM'nin Ankara Temsilciliği'ne müracaat edelim." Çaresizliğin, umutsuzluğun, haksızlık karşısında duyulan isyanın bir tezahürü olan bu...
  5. Bu gardroplar sana göre

Bu gardroplar sana göre

gardolap modelleri gardroplar gardolabı modelleri gardrop gardolap Gardrop denince ; mobilyamı katii süretle beyaz istiyorum ve bu model çok ama çokk hoşuma gitti.. Bayıldım bayıldım... çok şık.. mükemmel değil mi sizcede.. :orkide: kitaplık gibi maaşallah.. tüm odayı doldurmuş biz bayanlara lazım aslında böyle birşey.. Bir rafı herifine:nur: yeter Melek kalanı sana :) deişik...

Sayfayı Paylaş