gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu merdivenlere basmak yürek ister

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

2012 Merdiven modelleri Merdiven örnekleri

Çok yükseklerde gözüm yok ama içerden merdivenli evlere bayılıyorum. Yukarıda çok birşey olmasına gerek yok bir çatı katına da razıyım:) Güzel bir çatı katı dekorasyonu yaparım ben oraya:) Ev içindeki merdivenin varlığı bile yeter bana:) Şöyle ahşap ve sarmal bir merdiven tercih sebebi:) ama bu merdiven modellerine basmaya cesaret edemem ben. Ya siz meleklerim?

Bu merdivenlere basmak yürek ister konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Susmayı öğreniyor bu yürek

Susmayı öğreniyor bu yürek

Yine bir gece ve yine baş başayım kendimle, işte yine seni bulup kaybettiğim yerdeyim. İnsanın bir şeylere karar vermesi ne kadar zor; ya seni içime gömmeli ya da artık içimden söküp atmalıyım. Ama her ne olursa olsun susmalıyım. Hangisi daha zor, hangisi daha acı? Gerçekten gitmeli miydin, yoksa yanımda kalıp savaşmalı mıydın?... Bir yol arıyorum kendime, bulduğum tüm yollarsa sana...
  2. Dayan yüreğim... buda geçer...!

Dayan yüreğim... buda geçer...!

Daha nerede durup nerede terkedeceğimize karar veremezken.. neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmezken.. hayatı yaşamaya değer kılan duyguların yokluğu hissedilir oldu yüreklerde.. gönül duymazken dinlemezken, göz görmezken..ama gönül görürken.. hayat daha mı anlamlıydı? başımıza neler gelecek daha..neleri sığdıracağız şu kısacık hayata.. bir anda olacak her şey..mutluluğu bir yana,...
  3. Ağlamak yürek ister

Ağlamak yürek ister

AĞLAMAK YÜREK İSTER Her insan aglayamaz Bilmez ki ne oldugunu Yürek ister aglamak Her insan tasimaz onu Sadece göz yasi dökmek, Sahte yaslarla yüzünü islatmak degildir aglamak Ictende aglar bir insan, yürekten Yürek ister aglamak Yürek olmazsa insan sevemez Sevmezse aglayamaz zaten Baskasi icin göz yasi dökemez Yürek ister aglamak Nedensiz aglamayi bilirmisin sen Ya aglamak icin geceyi...
  4. Bu Kızın Gözlerine Bakmak Yürek İster!

Bu Kızın Gözlerine Bakmak Yürek İster!

Bu kızın gözlerine bakarken gözleriniz bozulabilir!

Sayfayı Paylaş