gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu milletvekilliği ayrıcalığını hiç beğenmedim

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Atatürk bir sabah florya’dan dolmabahçe sarayina dönüyor. Yesilköy istasyonunun önünden geçerken birdenbire otomobili durduruyor ve basyaver’e: - sorunuz, tren var mi? Diye emir veriyor. O sirada tren hemen hareket etmek üzeredir, hep birlikte otomobilden inip yanindakilerle trene biniyor. Karar ani verildigi ve tatbik edildigi için bu trene binis hemen kimsenin nazari dikkatini çekmiyor. Bir müddet sonra, her seyden habersiz olan kondüktör ata’nin bulundugu kompartimana geliyor. Kafileyi görünce çekilmek istiyor. Ata hemen sesleniyor;
    - vazifeni yap! (yanindakileri göstererek) bu efendilere niçin bilet sormuyorsun?
    Yanindakiler cevap verirler.
    - pasam biz mebusuz. Tren bileti almayiz. Parasiz seyehat ederiz.
    Ata hayretle:
    - bu imtiyazi hiç begenmedim, der. Çok ayip ve acayip bir kaide. Çok güzel halkçilik!

Bu milletvekilliği ayrıcalığını hiç beğenmedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Onu her şeyden çok seviyor olabilirsiniz, hatta müstakbel eşinizi herkesten iyi tanıdığınızdan da emin olabilirsiniz. Fakat yine de evlilik kararınızı vermeden önce ikinizin de cevaplaması gereken bazı kritik sorular var. Böylece geç olmadan birbirinizin beklentilerini bilebilirsiniz. İlişki uzmanlarına göre sevgililerin pek çoğu evlenmeden önce ilişkileri için kritik olan soruları...
  2. Bu fotoğraflar hiç yayınlanmadı...

Bu fotoğraflar hiç yayınlanmadı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ...hiç bitmeyen bu sabah...

...hiç bitmeyen bu sabah...

Bu sabah da senden vazgeçtim, bütün sabahlar gibi... güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı,oyuncak dünyamın kapılarından çıkıp,girdim insan kalabalığına... bu sabah da senden vazgeçtim, kanlı bir gülücük dudağımda... Bu sabah da senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursam, belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkın,gözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz...
  4. Gülben'den Bu Su Hiç Durmaz

Gülben'den Bu Su Hiç Durmaz

Yakın bir süre sonra piyasaya süreceği yeni albümü için son hazırlıklarına devam eden Gülben Ergen, albümünde Bülent Ortaçgil’e ait ‘Bu Su Hiç Durmaz’ adlı şarkıyı yorumladı. İşte şarkının bir kısmı; Kar Gibi Örttün Üstümü İçimde Tüm Çiçekler Birer Birer Titrediler Uykusuzluğundan Belli Kafanda Birikintiler Teker Teker Döküldüler Sen Hep Kendine Önlemler Aldın Ben Kendime Yasaklar...
  5. hiç bu kadar gülmemiştim

hiç bu kadar gülmemiştim

daha lise 1 deyimmm 15 yaşımdayımm sınıfta uyuz olduğum atta gıcık olduğum hatta sürekli tartıştığım bi kız vardı bir gün buna napabilirim diye düşünürken ewde çekmecede karıştırıyorum tabi allah bilir ne arıyorum ulen bi baktım kare biçiminde bişiler cıvık cıvık muşambamsı bişey içinde üzerini okudum ananmmmmmm prezervatif hahahahahah aldım bunu açtım okadar cıvıkki ıyyyy bu kadar...

Sayfayı Paylaş