gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu monitör halen calisiyor...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bu monitör halen calisiyor...

valla çaılışıyosa süper one la öle mahvolmuş monitör

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Maşallahı varmış arkadaşın yani, helal olsun diyorum :D

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ne hale gelmiş bu monitör valla aferin sahibine :D

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

nasıl becermıs hala onu anlamadım..emegıne saglık

Bu monitör halen calisiyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkçe'mizi bu hale getirenleri kınıyorum!

Türkçe'mizi bu hale getirenleri kınıyorum!

TüRKÇE'mizin ne hale geldiğinin resmidir!. Yil: 1965 "Karsima âniden çikinca ziyâdesiyle sasakaldim.. Nasil bir edâ takinacagima hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardi.. Üstümü basimi toparladim, kendinden emin bir sesle 'aksam-i serifleriniz hayrolsun' dedim.." Yil: 1975...
  2. Neden Bu Hale Geldik?

Neden Bu Hale Geldik?

BİLGE'den... Geçen günlerde bir öğretmen arkadaşım hışımla içeri girdi öretmenler odasına... Çok yorgun ve sinirliydi... Yine ne oldu acaba dedik... 8. sınıf öğrencilerinden biri öğretmen arkadaşımıza "sen"li hitap ediyormuş. O da oğlum 8. sınıftasın artık, öğretmenlerle siz'li konuşulması gerektiğini biliyorsun demiş... Bizim öğrenciden cevap: "Siz mi diyeyim? Niye? Sen...
  3. bu hayatta neleri kaybemişiz... ne hale gelmişiz..

bu hayatta neleri kaybemişiz... ne hale gelmişiz..

Bir gün insan virgülü kaybetti, o zaman zor cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı; cümleleri basitleşince düşünceleri de basitleşti. Sonra ünlem işaretini kaybetti; alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor, ne bir şeye seviniyordu. Hiç bir şey onda en ufak bir heyecan uyandırmıyordu. Bir süre sonra soru işaretini kaybetti...
  4. Öğretmen dayağı bu hale getirdi

Öğretmen dayağı bu hale getirdi

Bağcılar'da 8. sınıf öğrencisi Uğur Yerli, öğretmeni tarafından yaka paça dövüldü. Uğur'un babası Şinasi Yerli, karakola giderek M. A.'dan şikayetçi oldu. Bağcılar Şükrü Savaşeri İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Uğur Yerli ile sınıf arkadaşı önceki gün ders arasında kavga etti. Bu sırada sınıfa giden Sosyal Bilgiler Öğretmeni M.A. öğrencileri ayırdı. Uğur'un kafasını...

Sayfayı Paylaş