gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu mumları yiyesim var

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mum modelleri Dekoratif mumlar
    mum delisi olduğumu size daha önce söylemiş miydim? Bu mumları gördüğümde yine çıldırdım. Şu mum modellerinin güzelliğine bakın iştah açan mumları yiyeceğim tutun beni:) Özellikle dondurma olan o kadar gerçekçi olmuş ki ona ayrıca bayıldım.

Bu mumları yiyesim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mum...

Mum...

Sevdanın ateşi düştüğünde içine, yüreğinde kırk mum yanar. ve bir gün; ayrılık, çaldığında kapını otuz dokuz gün boyunca, her gün bir mum sırayla söner. bir sarışın sis perde olur sevdanın kumral yüzüne, ..dağlanır acın, unutmaya başlarsın... ama,kırkıncı mum ciğerlerini yangın yerine çevirircesine ve hiç sönmemecesine yanar. karnı burnunda hüzünlerle; her anıda, her şiirde,...
  2. bu gece düğün var

bu gece düğün var

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç bu gece evleniyorlar. Binbir Gece' dizisindeki aşklarını gerçek hayata taşıyan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, bugün evleniyor. Düğün için özel olarak 07.08.09 tarihini seçen çift Les Ottomans Otel'de görkemli bir törenle dünya evine girmeye hazırlanıyor. 300 kişilik davetiye bastıran çift sade ama şık bir düğün yapacak. Balayı da Maldivler'de olacak.
  3. bu mutfaklarda hayat var

bu mutfaklarda hayat var

renkli bir kişilige sahip misiniz? peki eviniz o nasıl ? ya mutfagınız?? mat ve donuk sıradan seylerden bıktınız mı biraz canlanmak mı istiyorsunuz bu işe evinizde hatta hanımların en çok vakit gecirdigi yerden yani mutfaktan baslayalım mı...........
  4. Kimde var bu marifet?

Kimde var bu marifet?

Hangimiz bu delinin yaptığını yaparız dimi ama çok marifetli maaşallah:laugh::laugh:
  5. Bu mumlar çok dekoratif

Bu mumlar çok dekoratif

Dekoratif mumlar Şık mum örnekleri Eğer sizde mumların kokuus ve modellerini çok beğeniyorsanız bu dekoratif mumları evimnizde dekor olarak kullanabilirsiniz. Dekoratif amaçlı kullanılan bu ürünler odalarınızın havasını değiştirecek. Özellikle salon dekorasyonuna çok yakışırlar.

Sayfayı Paylaş