gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bu müşteriler yedi beni valla

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

sakın yanlış anlaşılmasın öncelikle önyargılı bakmıyorum ama çoğu insanımız bir tuhaf ve esnafların gercekten işi zor önceden böyle seyler saka olarak yapılırdı şimdi insanlar ciddi ciddi dalga geciyor sanırım.:D cep telefonu satış elemanıyım ayrıca hediyelik esyada ve kontor satan bir magazada çalışıyorum ve bütün gün çeşit çeşit insan geliyor dogal olarak herkes aynı degil tabi:) ama bazıları varki gülsem mi aglasam mı bilmiyorum artık alıştım gülüyorum ya neyse:hhh: şimdi gün içinde gecen bir kaç diyalogu sizinle paylasmak istiyorum tamamen ELMALI KURABİYE'NİN yasadıkları

şimdi B-ben oluyo M-müşteri anlastık :

daha kapının önünde M baslar:
    0542..........diye
    B-???????
    B-buyrun
    M-yazsana kızım
    B-ne yazayım???
    M-numarayı
    B-(anladım tabi kontör istiyor sanırımda bismillah ya kapıdan no'yu saymaya basladı adam ben müneccim miyim) diyorum içimden :D

B-İyide hangi oparetor parça mı 100 mü 250 mi kaç kontor??
    M-hee 100 olsun ya yaz hadi
    B-Hangi operatör
    M- he neydi ya ??
    en sonunda söyledi ne oldugunuda nie beni bu kadar ugrastırdınki bastan su numara su operatör de olsun bitsin :hhh:

BİR BASKASI

M-2.el telefonlar ne kadar?
    tabi vitrin telefon dolu dogal olarak sordum
    B-hangisi beyfendi
    M-şey ne bileyim birini söyle işte
    B-Ne yapayım gösterdim birini
    B-düşündüğünüz bir model yok mu?
    M-sen söylede bir bakayım ben
    B-tamam beyfendi de en azından bir fiyat aralıgı söyleyin bende ona göre yardımcı olayım dedim çünkü baska müşterilerde var aksama kadar bu adamla ugrasırsam ooooooo....hemde hepsini tek tek söyleyip özelliklerini acıklamam imkansız
    M-sen en iyisi en ucuzunu göster fazla para yok simdi
    B-peki.bu 30 lira
    M-bu ne ya bunu kim kullanır baska göster bakim
    B-bu 50 lira
    M-ooo çok diyosun sende bunun sıfırı kaçki?
    B-en ucuz bunlar isterseniz biraz daha yüksek model göstereyim?
    M-20 ye 30'a bişey yok mu şöyle düzgün temiz
    B-30A var en ucuz
    M-çok yıpranmış ya bu o kadar para vercez bide çizik mizik
    B--:shootout::shootout::shootout::shootout::shootout:
    anladım adamın ne istediğini hem ucuz olsun hem temiz olsun hem özellikli olsun
    benimde canım cennet iştiyo ama günahlarım koymuyo :)

BİZZAT BANA AİT BASIMDAN GECMİŞ OLAYLARDIR .....elmalı kurabiye devamı gelecek:D

Son düzenleme: 20 Ekim 2009
  2. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok komikmiş gerçekten

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

benimde canım cennet iştiyo ama günahlarım koymuyo :)

:D:D:D:D:D

bu müşteriler yedi beni valla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:))

valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Doğuş - Yedin Beni

Doğuş - Yedin Beni

düştüm bir zalim eline vurdu beni yerden yere günden güne erimekte zavallı halim doldum maranın dibinde geldim saraylar inine orda zalim yoktu ama burda heryerde ne dağları ne taşları demeli benide üzdü birileri farketmiyor ki birtanem aşk bu söz dinlemiyor yedin beni yedin beni yedin beni evladım yedi beni yedi yedi beni yedin beni evladım
  3. buda benden

buda benden

face in hole benzeri siteler faceinhole gibi siteler face in hole nasıl kullanılır faceinhole nasıl kullanılır tarzı arkadaşlar yeni üyeyim sizinle paylaşmak istedim.inş bu konu yoktur. face ın hole dan sizde harikalar yaratabilirsiniz... bakın bana nasılda güzel oldum hehe... hadi sizde deneyin ve paylaşın bizimle...çok eğlenceliii
  4. Bizde bu haber valla asparagas olur

Bizde bu haber valla asparagas olur

Burası Google çalışanlarının Ofisiymiş. Ben Türkiye'deki Çalışma Ofisleri diye açacaktım başlığı:D ama inanmazdınız ki.
  5. Yedi..

Yedi..

dünyada varsayılan 7 kapı bunlari biliyormuydunuz, sayilar, yedi, nefsin mertebeleri, bakmadan gecmeyin, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hafta 7 gün, Gökkuşağı 7 renk, Dünyanın 7 Harikası kabul görmüş, Soyumuz 7 göbek, Dünyada varsayılır 7 kapı, Büyük Ayı 7 yıldız'lı, İnsan 7 çakralı, Nota sayısı 7, İslam dininine göre Kainat 7 safhada yaratıldı, Kabe'nin...

Sayfayı Paylaş