gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mutfağınızın hem açşısı hemde şıkı olmak bu önlüklerle artık mümkün. Tasarımcıları 7 farkı kadın tasarlayıp bu kadınların kişiliklerine göre mutfak önlüğü tasarlamıştır. Ayrıntılı bilgi,daha fazla çeşit ve satın almak için tık tık Neşeli Önlükler - Bir Mutfak Önlükleri Kolleksiyonu İşte benim en beğendiğim karakterler ve önlükleri

İşte tam beni yansıtan bir karakter. Kokoş mu kokoş. Prenses pınar. Bu mutfak önlüklerinin fiyatı 65.00 TL

Bu erkek fatma. Bu önlüğün fiyatı 49,90 TL

Buda pıt pıt naciyemiz melekler. Bu önlüğün fiyatı da 49,90 TL

Diğer bir karakter yogi yelda. Bu önlüğün fiyatı da 49,90TL

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu şık önlük bana, mutfak balosu yapmayı düşündürdü hahaha Mutfakta çok zaman ayırıpta, dışarı çıkarken giyinmeye zaman olmadığında bu önlükle çıkılır ama arkanı hiç dönmemek şartıyla hahaha Önden şık bir gece elbisesi gibi :D:D:D:D

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    yemek yaparken kirlenir diye bende kullanamam üstüm kirlensin daha iyi hahaha. misafir geldiğinde servis yaparken kullanılabilir ama.

Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu mutfak önlükleri çok cici....

Bu mutfak önlükleri çok cici....

Sizcede cok cici degillermi bu önlükler Meleklerim :)
  2. Hanımlarr bu modern mutfak dekorasyonlarına bayılacaksınız

Hanımlarr bu modern mutfak dekorasyonlarına bayılacaksınız

moder mutfak mutvaklar Ev hanımları günün çoğu saatini mutfakta geçirirlerYemek,bulaşık derken zaman su gibi akıp geçer.Bazen sıkılır bazen bunalırız.Ama birde o mutfak ferah ve mükemmelse işte o zaman yaptığın işte mükemmel olur.İşte ev hanımları için mükemmel iş,leziz yemekler yapmayı keyifli hale getirecek modern mutfak dekorasyonları.Bakın arkadaşlar gözünüz gönlünüz açılsın:)...
  3. Şirin Mutfak Önlükleri

Şirin Mutfak Önlükleri

mutfak önlükleri mutfak önlüğü şirin önlükleri Ev hanımlarının günlük yaşantılarında en çok ihtiyaç duydukları modellerden birisi olan mutfak önlükleri firmalarının üretmiş oldukları şık ve şirin tarzları ile sizlerle buluşuyorlar.. Çalışma zamanında bile şıklığından ödün vermek istemeyenler bu önlüklere bir göz atabilirler.. Bunların arkasıda olsun ben bunları dışarıda bile giyerim ayol...
  4. Örgü Mutfak Önlükleri Hanımlar Bunlara Bayılacaksınız

Örgü Mutfak Önlükleri Hanımlar Bunlara Bayılacaksınız

Örgü mutfak önlükleri, en güzel mutfak önlükleri konumuzu inceliyorsunuz. Eskilerde sadece bir ihtiyaç için örülen örgüler artık zamanla yerini aksesuar gibi yönlere doğru çektiğini görüyoruz. Daha modern eskilerden çok ama çok farklı her alana giren örgüleri farklı amaçlar için yapıldığını görebiliyoruz. Özellikle mutfakların kullanım hakkını elinde bulunduran hanımlar eğer örgü işlerden...

Sayfayı Paylaş