gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu mutfak panoları mutfağınız için

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mutfak dekorasyonu Mutfak panoları
    Benim mutfağımda tablo saat var siz de mutfağınıza birşeyler asmak istiyorsanız belki bu panolar size fikir verebilir. Tablo ve duvar dekorasyonu için iyi örnekelr bence. İlki yiyecekelrle ilgili. Kuru yiyecekelrle yapılmış. Bizde kolaylıkla yapabiliriz sanırım. Diğer mutfak panosu ise düğme ve kurdela kullanılarak yapılmış. ikiside şık olmuş bence.

Bu mutfak panoları mutfağınız için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak

Mutfak

Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekar ise yakında izdivaç edecek demektir. Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekarsa kısa süre sonra evlenecek anlamındadır. Birtakım tehlikeler atlatacak, kötü günler geçireceksiniz. Kişinin sağlığı, rahatı, yuvasındaki bolluğu belirtir.Rüyada mutfak görmek, bekar için evlenmeye, evli için rahatlik veya geçime isarettir.Birtakım...
  2. Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

Mutfağınızın hem açşısı hemde şıkı olmak bu önlüklerle artık mümkün. Tasarımcıları 7 farkı kadın tasarlayıp bu kadınların kişiliklerine göre mutfak önlüğü tasarlamıştır. Ayrıntılı bilgi,daha fazla çeşit ve satın almak için tık tık Neşeli Önlükler - Bir Mutfak Önlükleri Kolleksiyonu İşte benim en beğendiğim karakterler ve önlükleri İşte tam beni yansıtan bir karakter. Kokoş mu kokoş. Prenses...
  3. Geniş mutfaklar için ada mutfak

Geniş mutfaklar için ada mutfak

Ada mutfak modelleri Ada mutfak dekorasyonu Ada mutfak modelleri geniş mutfaklara çok yakışıyor. Mutfağın bir diğer avantajı mutfak masası kullanılmadan bar tip sandalyelerle yemek alanı oluşturulması. Mutfak dekorasyonu yapacak melekler için iyi fikir olabilir.
  4. Bu mutfak bölümü harika

Bu mutfak bölümü harika

Şık mutfak örneği Şık perde dekorasyonu Bu mutfak köşesi dekorasyonu havlusuyla, kaşıklarıyla, perdesiyle, bardaklarıyla, herşeyiyle harika. Renklerin uyumu mutfak dekorasyonuna çok gitmiş meleklerim.

Sayfayı Paylaş