gebe
  1. kelebek_k

kelebek_k Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu nasıl haptır??

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında kelebek_k tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben 2 aydır yasmin doğum kontrol hapı kullandım fakat ara kanamaya sebeb oldu. Doktorum 3 ay olabilir normaldir dedi. fakat ben rahatsız oldum ve ikinci kutu bittikten sonra kullanmamaya karar verdim. adet oldum bitti kullandığım dönemdeki kadar çok olmamasına rağmen lekelenmeler devam ediyor. Çok tedirgin oldum hapı bıraktıktan sonra normal mi bu durum? İlk ay olduğu için mi geliyor? iliniz için şimdiden teşekkür ederim.​

bu nasıl haptır?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jolie çareyi haplarda arayınca bu hale geldi

Jolie çareyi haplarda arayınca bu hale geldi

Giderek zayıflayan Angelina Jolie'nin neden bu kadar hızla kilo verdiği ortaya çıktı. Jolie'ye yakın bir kaynak; güzel yıldızın sürekli enerji veren haplardan kullandığı iddia etti. Haplar sayesinde iştahını kaybeden Jolie, artık erimeye başladı.. Geceleri sabahlara kadar film çekmek, 4 çocukla birden ilgilenmek ve sürekli yardıma muhtaç insanların imdadına koşmak... Angelina Jolie tüm...
  2. Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

ertesi gün hapı markaları Doğum korunma yöntemlerinden birisi olan ertesi gün hapıyla ilgili tüm merak ettikleriniz bilmeniz gerekenler Ertesi gün hapı nedir? Ertesi gün hapı, herhangi bir doğum kontrol yöntemi kullanılmadan girilen ilişki sonrasında, oluşabilecek gebeliği önlemeye, rahim iç tabakasını muhtemel bir gebeliğin yerleşmesine elverişsiz hale getirmeye yarayan ilaçlardır. Adet...
  3. BU HAPLAR BAĞIMLILIK YAPARmı

BU HAPLAR BAĞIMLILIK YAPARmı

gecen gun dedemin eski püskü bi skodasi vardi bu bozuldu hadi kız gel dedi nereye dedim sanayiye dedi ya git dedim iste nese dinletemedim bobamda git kız acilirsin butun gun evde pneklionsun dedi nese gittik sanayiye bu icerde ustayla cay iciyolar bi yandanda adam ben isimi yaptimmiydi tam yaprim diyodu dedemle yariliodular bizim külüstürüde kalfasi vardi o yapiyo ben bizm arabanin burnuna...
  4. Doğum kontrol hapı nasıl kullanılır?

Doğum kontrol hapı nasıl kullanılır?

doğum yöntemleri Doğum kontrol hapı Merhaba kızlar, yeni kullanıcaklara nasıl kullanmaları gerektiğini iletmek istedimHapa adetin ilk 5 günü başlanabilir, mümkünse ilk günü başlanması o ay için de yüksek oranda korunma sağlar. 21 gün süreyle ara vermeden günde bir tablet alınır, 7 günlük arayı takiben tekrar hapa başlanır. Kullanan kişi ara verdiği 7 günlük dönemde adet görür. İlaç...
  5. meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

Naturade L-Carnitine 120 Kapsül x 480 mgr eğer kullanan varsa lütfen yorum yazssın

Sayfayı Paylaş