gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu nasıl oluyor :) :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. OMRU HAYATIM

OMRU HAYATIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu nasıl oluyor :) :)
    Valahı emegıne saglık canım cok guzel bı konuya deyınmısıın
    kımın ne dedıgı bellı degıl

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

teşekkür ederim canım aynen ööle :)

4. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

kime nasil inanacagiz belli bile degil dogru haber almak icin ne yapmaliyiz bilemeyecek durumdayiz

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Bu nasıl oluyor :) :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nazar değmesi nasıl oluyor

nazar değmesi nasıl oluyor

nazar değdiğini nasıl anlarız Bizde "nazar değmesi" adı verilen inanç, diğer lisanlarda "şeytan göz" veya "şeytan bakışı" olarak adlandırılır. Bebeğine yeni elbiseler giydiren bir anne, çarşıya gidip alışveriş yapar. Bu arada bir başka kadın gelir ve bebeği sever. Eve gittiklerinde bebek ishal olur. İşte anneye göre bebeğine o kadının nazarı değmiştir. Dikkat...
  2. nazar değmesi nasıl oluyor?

nazar değmesi nasıl oluyor?

Bizde "nazar değmesi" adı verilen inanç, diğer lisanlarda "şeytan göz" veya "şeytan bakışı" olarak adlandırılır. Bebeğine yeni elbiseler giydiren bir anne, çarşıya gidip alışveriş yapar. Bu arada bir başka kadın gelir ve bebeği sever. Eve gittiklerinde bebek ishal olur. İşte anneye göre bebeğine o kadının nazarı değmiştir. Dikkat ederseniz burada bebeği seven...
  3. taşıt tutması nasıl oluyor?

taşıt tutması nasıl oluyor?

Ne kadar hızla ve ne kadar uzak mesafeye gitmelerine bağlı olmadan, insanlar hareket halindeki vasıtaların içinde mide bulandırıcı bir rahatsızlık hissederler. Dış kulağımızın görevi işitmeyi sağlamaktır ama iç kulağımız dengemizden sorumludur. Hareket halinde olduğumuzda, iç kulağımızın içindeki sıvı çalkalanır ve sinir sistemimiz vasıtası ile beynimize sinyal gider. Eğer arabanın içinde bir...
  4. Hotmail Hesabımı Türkçe Yapmak İstiyorum Nasıl oluyor bu

Hotmail Hesabımı Türkçe Yapmak İstiyorum Nasıl oluyor bu

Kızlar hotmail hesabım ingilizce ve ben bunu türkçe yapmak istiyorum ama beceremiyorum. Bu sorunla karşılaşan oldumu ? Tam olarak hangi linkten nasıl türkçe yapılıyor hotmail hesabı. Lütfen acil yardım edin bana ingilizcem yok denecek kadar az da Yes No :D:D
  5. Yok Artık! Bu Nasıl Oluyor Arkadaş Diyeceğiniz 10 Para Kazanma Metodu

Yok Artık! Bu Nasıl Oluyor Arkadaş Diyeceğiniz 10 Para Kazanma Metodu

Para kazanma denildiği zaman bazılarımız oldukça fazla heyecanlanır. Bazılarımız ise anlatılanların hikaye veya dolandırıcılıktan ibaret olduğunu düşünür. Ama dünya üzerinde farklı gelir modelleri üzerine biraz araştırma yaptığınız zaman birbirinden farklı para kazanma yolları ile karşılaşırsınız. Bunlardan birisi mutlaka ilginizi çeker, becerilerinize uyar ve bir adım atarak hayatınızın...

Sayfayı Paylaş