gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu ne biçim türkçe

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ben bile(genç olarak)artık böyle kelimeler kullanmıyorum ve artık böyle konusanlardan nefret ediyorumm :sinir: bu ne ya şu kelimelere bakın en sinir olduğumda bu kelimeler : yha,pls,pai :sinir: 1 kaşık suda boğasım var

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyosun pasaklım bazen bende aceleden yazıyorum ölye ama haklısın gerçekten...

3. Pasaklı Tanrıça

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :) :) tamam msn de olur yazarsın ama bizim okulda belkide her yerde böyle konusuyorlar iğrenç bence :S

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Oooo canim bunlar birsey mi,bazen ne konustuklarini bile anlayamiyorum,bende kelimeleri kisaltanlara cigik oluyorum,geliom,gidiom gibi.

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    sana tüm kalbimle katılıyorum canım konuşmalarımız bile türkçeden cıkıyo....

6. Pasaklı Tanrıça

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    desteklediğiniz için teşekkürler =)

7. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çıkıyo değil çıktı bile.... Etrafına dönüp bakarsan anlarsın

8. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    birde böle türkçe cümle içinde ingilizce kullananlara (kullanmaya çalışan ama beceremeyenlere) gıccık oluyorum...

bu ne biçim türkçe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Her kalbin bir aşk hikayesi vardır Benim hikayemse çok açıklı Bir tek sevdiğim elimden gitti Dinleyin bu hayat ne acı Bu ne biçim hayat dünyada yok rahat Yeni bir aşk bul eskisini sen at İ�lsen de ölmesen sevsen de sevmesen Olacak bir gün hepsi kabahat Bana çok sevdiğini söylemişti Hayat olmaz sensiz demişti Bir baktım ki bana yüz çevirdi Kalbini başkasına verdi Bu ne biçim...
  2. Mazhar Alanson - Bu Ne Biçim Hikaye Böyle

Mazhar Alanson - Bu Ne Biçim Hikaye Böyle

Bu ne biçim hikaye böyle hasta mısın nesin bana söyle Gel gidelim güneylere yenilenip dinlenmeye Deliyim ben aslında senin gibisin sevmekle deli Basarisiz olduysan oldun yikma kendini zaten yorgunsun Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin Ya vazgeçer unutursun yada yolun açık olsun hadi Bu felek kimine kavun kimine kelek yedirdi Sevinip de şımarınca sana derhal bildirildi tabi...
  3. bu ne bicim ask ya yardim edin lutfenn

bu ne bicim ask ya yardim edin lutfenn

birinin sana aşık olması için dua :S ya nebicim is bu ya ben birinden hoslandim kucuklugme dayaniyo su an 16 yasindayim o zaman 12ydim onu gordum neden bilmiyorum belki abimi taniyodu die belki iylik yapmak icin cok cirkindim kimse sevmezdi beni o bna sole dedi nuzgundum birden bire perdeyi acti bana noldun tmmsin dedi yuzu oyle guzeldi tmmim dedim o an cocuk kalbim oyle mutluyduki degisik...

Sayfayı Paylaş