gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu ne böyle... :))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Bu ne böyle... :))
    ayyy iğrenç

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ay ne manyak adammış bölede saç kesimi olurmu canım demekki bu adamın arkasındada bir yüzü var desene iki yüzlü...:)

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Aynen öyle bitanem :)

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenc ötesı desem ...paylasım için saol...

Bu ne böyle... :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Alanson - Bu Ne Biçim Hikaye Böyle

Mazhar Alanson - Bu Ne Biçim Hikaye Böyle

Bu ne biçim hikaye böyle hasta mısın nesin bana söyle Gel gidelim güneylere yenilenip dinlenmeye Deliyim ben aslında senin gibisin sevmekle deli Basarisiz olduysan oldun yikma kendini zaten yorgunsun Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin Ya vazgeçer unutursun yada yolun açık olsun hadi Bu felek kimine kavun kimine kelek yedirdi Sevinip de şımarınca sana derhal bildirildi tabi...
  2. Buda böyle yarım kalsın

Buda böyle yarım kalsın

Seni, sende, sana rağmen yaşıyorum ben... Hep sen, benimle tamamlanmış eksiklerine bakıp daha fazlasını isterken, ben sende yeni boşluklar yaşıyorum... Daha çoğunu isterken sen, bense yarımlarında kayboluyorum... Kaç kez vazgeç dedi bu yürek, kaç kez yolun kenarındaki ormana girip yok olmak istedi... Yaşadığım neydi? Senin varlığını bilmek bile yeterken bana, sende kendimi yok hissetmek,...
  3. --->: --> bu böyle<--

--->: --> bu böyle<--

Geçti! O zaman aşık olduğum rüzgarlar esti esti Geçti! Geriye sadece yarım yarım sevgiler, Yüzüme inceden uzun uzun çizgiler Öznesi kalan süresi kalan cümleler Yalan dolan cümleler kaldı Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 646x568ebatlarında 499KB boyutundadır. Aşk seni bulabilir de, uzakta durabilir de Samimi oluyor derken mesafe koyabilir de...
  4. Bu kocaman terlikte ne işe yarıyor böyle

Bu kocaman terlikte ne işe yarıyor böyle

Evet kocaman bir terliğimiz var.Ama bu bildiğimiz,ayağa giyilen terliklerden değil.Fonksiyonu olan Üzerinde,içinde küçük eşyalarınızı barındıran,görüntüsüylede hoş olan bir terliğimiz.Evinize renk katacak bu torba terliğimizi,ister şemsiye ve çiçeklik olarak,yada banyo ve mutfaklardada rahatça duvara asarak kullanabiliriz.Nerde isterseniz oraya uyum sağlayacaktır.:) Bu terliğimiz hoşunuza...

Sayfayı Paylaş