gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar sizden bir deyimin açıklaması hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyorum Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Ne Demek

Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyim Anlamı

Bir ilke benimsediği hâlde, benimsediği bu ilkenin tersine davranışlarda bulunanlar için söylenir.

"İşe girmeden önce başka konuşuyorduni, şimdi başka. Anlamadım ki bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu"

Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden bu?...

neden bu?...

arkadaslar ben hepinizi cok seviyorum ve en dogal olarak daha iyi tanimak istiyorum onun icin sunu soruyorum nickinizin sizin icin anlami ve secme nedeniniz ve gercek adiniz:) ilk ben baslayim adim mujgan nickim nisan yagmuru bu siteye uye olmadan once guzel bir yazi okumustum Peygamber Efendimizle ilgili onun icin nisan yagmuru aklima geldi rahmet bereket simgesi diye onu sectim degisik...
  2. Melekler Bu Alavere Dalavere Kürt Mehmet Nöbete Deyiminin Anlamı Nedir Söyler misiniz

Melekler Bu Alavere Dalavere Kürt Mehmet Nöbete Deyiminin Anlamı Nedir Söyler misiniz

Böyle bir deyim var tam olarak bunun anlamı ne geçen dedem söyledi " Alavere Dalavere Kürt Mehmet Nöbete Deyiminin Anlamı " yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi dedem bana ne demek istedi inşallah kötü değildir :D:D
  3. Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı nedir

Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı nedir

Selam kızlar aranızda Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı bilen varsa bana da Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı ne yazabilir mi acaba?
  4. Bu (O) Kadar Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyiminin Anlamı nedir

Bu (O) Kadar Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyiminin Anlamı nedir

Arkadaşlar ara ara duyupta anlamını gerçekten de çok merak ettiğim bir deyim var Bu (O) Kadar Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyimi peki neden söylenmiş bu deyim kadı kızı çok mu kusursuzmuşda :S
  5. Bu testin anlamı nedir??yardımm

Bu testin anlamı nedir??yardımm

İyi akşamlar .24 yaşındayım cinsiyetim erkek .kasığımda ve organımda küçük yaralar çıktı. Sürekli akıntım var .BU şüpheyle ürolojiye gittim dirseğimden kan alındı niye alındı onuda bilmiyorum. Benim neyim var test sonucumu yorumlarmısınız ? Anti hiv sonuç 0.300 referans aralığı. 0-0.9 diğer snc 0-0.9 HBsag 0.500 referans aralığı 0-0.9. diğer snc 0-0.9

Sayfayı Paylaş