gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

bu ne ya

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Your submission could not be processed because a security token was missing or mismatched. If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
    konulara cevap veremiyorum arada bu yazı karşıma çıkıyo ingilizcem yok bu ne demek lütfen söylermisiniz

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu ne ya
    aynısı banada olduuu :((

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

banada......
    benimde ingilzcem cok iyi degildir ama catr pat ceviririsemmmm
    isleminiz yapilamadi... beklenmedik bi anda bu hata geldiyse adminleri bilgilendirin ve bu hata gerlmeden önce yaptiginiz islemi yazin.
    Benim yari türkce yari almanca ve yari ingilizcemle bu kadar cevirebildim :D

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

banada oldu desem inanırmısınız ama yorumu yazarken son sayfada olup olmadığınıza dikkat edin çünkü bende çıktı sonra son sayfaya gidip tekrar yorum yazdım oldu bu yazı sanırım oluşan sorunun adminlere bildirimi gibi birşey sadece tahminim:)

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    senin sunun işleme tabi tutulmadı.çünkü uyumsuz oldu..eğer bu beklenmedik şekilde meydana geldiyse lütfen idareciye(adminlere)bilgilendir..

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

yeni panel yüklendiğinden bazı ayarlarda uttarsızlıklar meydana geldi ama en kısa zamanda bunlar çözümlenecek merak etmeyin biraz daha sabır idare kızlar :)

7. azra02

azra02 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam aynı durum bendede var mesaj gönderemiyorum

8. Monera

Monera Forum Okuru

Banada oluyo ama düzelecekmiş;)

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

banada oluyor ama düzeleceğine eminim kolay gelsin adminlerim

bu ne ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu isimler süper ya

Bu isimler süper ya

isimlerin şekilli yazılışı şekilli isim yazılışları isimlerin yazılışları ozan yazıları burak yazıları zinedine zidane - bünyamin fidan michael jordan - mikail yorgan jennifer lopez - kilover obez eros ramazzotti - erol ramazanoğlu tony blair - tuna biliyor michael schumacher - malik şamaryer joseph stigler - yusuf istiklal shaquille o neal - şakir öneeğil elton john- elçin...
  2. hayat bu mu ya

hayat bu mu ya

valla hayattan hiç zevk almıyorum be şekerlerim. evliyim çocugum var şükrediyorum ama zevk alamıyorum:hasta:
  3. Kim ya bu Kİmya ?

Kim ya bu Kİmya ?

kimya hatun kimdir hayal has kimdir kimya hatun kitap özeti nasıl öldü Mevlana Celaleddin Rumi ile Şems-i Tebrizi'nin öyküsünü anlatan 3 kitap okudum şimdiye kadar.Ahmet Ümit'n "Bab-ı Esrar"ı,Elif Şafak'ın "Aşk"ı ve son olarak İranlı yazar Saide Kuds'un "Kimya Hatun"u.3 kitapta da konu özde aynıdır.Tebrizli gezgin bir derviş olan Şems'in Hz.Mevlana'ın hayatına...
  4. bu ne bicim ask ya yardim edin lutfenn

bu ne bicim ask ya yardim edin lutfenn

birinin sana aşık olması için dua :S ya nebicim is bu ya ben birinden hoslandim kucuklugme dayaniyo su an 16 yasindayim o zaman 12ydim onu gordum neden bilmiyorum belki abimi taniyodu die belki iylik yapmak icin cok cirkindim kimse sevmezdi beni o bna sole dedi nuzgundum birden bire perdeyi acti bana noldun tmmsin dedi yuzu oyle guzeldi tmmim dedim o an cocuk kalbim oyle mutluyduki degisik...
  5. ya bu çıfıt çarşısı ne demek ?

ya bu çıfıt çarşısı ne demek ?

Annem ne zaman dolabımı açsa burası çıfıt çarşısına dönmüş diyor, nedir kuzum bu çıfıt çarşısı, iyi bişey mi kötü bişey mi :S

Sayfayı Paylaş