gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaa

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaa
    tipe bak sekerrrrr

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaa

:D heheh tipsüz

Bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu nedir?

Bu nedir?

Harfleri karışık kelimeler veriyoruz, alttaki kelimeyi biliyor, yeni bir karışık harf destesi veriyor... Buyurun hanımlar... r - i - k - h - a - a
  2. neden bu?...

neden bu?...

arkadaslar ben hepinizi cok seviyorum ve en dogal olarak daha iyi tanimak istiyorum onun icin sunu soruyorum nickinizin sizin icin anlami ve secme nedeniniz ve gercek adiniz:) ilk ben baslayim adim mujgan nickim nisan yagmuru bu siteye uye olmadan once guzel bir yazi okumustum Peygamber Efendimizle ilgili onun icin nisan yagmuru aklima geldi rahmet bereket simgesi diye onu sectim degisik...
  3. Neymiş  Bu Uyku Atkısı

Neymiş Bu Uyku Atkısı

uyku atkısı uyku atkisi uyku atkısı, nedir, nerede satılır, kullanım şekli, uyku atkısı hakkında herşey burada hanımlar Uyku Atkısı nedir bileniniz var mı hanımlar Uyku atkısı, yeni ana kucağı gibi bebek taşımak için kullanılıyor. Her ne kadar tepki alan bir ürün olsa da, bebeklerin bu şekilde taşınmasının sağlıksız olduğu konusunda herkes hemfikir değil. Bu şekilde bebek taşımanın faydalı...
  4. hamile miyim? Bu nedir?

hamile miyim? Bu nedir?

Nişanlımla korunmasız ilişkiye girdik. Her ihtimale karşı 2 saat sonra ella hapı kullandım. Ovulasyon günüme denk geldi ayın 7si yani.. Ertesi gün tekrar 1 defa kısa süreli korunmasız ilişkiye girdik ama boşalma olmadı. Adet günümde siyaha yakın az bir kanamam oldu ve devam etmedi. Bu neden kaynaklanıyor bilgilendirebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş